Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most a felvételi ranglista...

Most a felvételi ranglista felvételi szerint felvettek vagy sem?

Figyelt kérdés
A károly róbert kereskedelmi szakközépbe (15.ker)kirakták március 16-án a felvételi ranglistát..van egy táblázat és a táblázatba benne van a név a tagozatkód és a szám hogy hányadik vagy..és abba a táblázatba 194 ember van és én 80.vagyok és elsőnek jelöltem! akkor most fel fognak venni oda vagy nem?:S
2011. márc. 16. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hányat vesznek fel??

Ha 81-t akkor felvettek, de ha csak 79-t akkor nem

2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el a 2 tanekoztatot!

Meg most lehet helyeket modositani.


Ahogy elnezem ez a kozrpsulis delveteli meg nem olyan jol szervezett mint az felsooktatas beli marmint itt az iskolak nem tudjak hogy a diakok beadtak-e mashova is elottuk a jelentkezest es hogy felvettek-e oket oda.


Ahigy a 2. Tanekoztato irja aprilis 27-e korul derul ki hogy kit vettek fel, mert ha a 79 elotted levo kozul paran bekerulnek mas helyre amit elorebb rangsoroltak akkor te elorebb kerulsz a listan termeszetesen.


Am higy van most? Ha vkit bem vesznek fel sehova azzal mi lesz? Mert ok erettsegi utsn mar felnott de egy tinivel mi van ilyenkor? Tankoteles nem?


Sok sikert Mirtill, ugye! :))

2011. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!