Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a MESTERKÉPZÉSBE való...

Milyen a MESTERKÉPZÉSBE való felvételi Pécsen a bölcsészkaron?

Figyelt kérdés
A héten megyek felvételizni Pécsre (mesterképzés) és szeretném tudni, hogy nagyjából mire számíthatok. A felvételi tájékoztatóban motivációs beszélgetés áll, viszont a legtöbb esetben azt hallom vissza, hogy Pécsen ilyen nincs, csak felvételiztetnek... 16 tétel van, ami már gyanúsan arra enged következtetni, hogy vizsga lesz. De vajon mennyire érdekli a bizottságot, hogy ki vagyok, hogy kerültem ide és miért? (= magyarul ne feltétlenül a jelen tudás legyen fontos, hanem a képezhetőség (én egy másik szakon szereztem BA-t, és ezért még nem mindenben vagyok teljesen otthon ezen a másik területen) Csak mert ha ez szóba kerülne, akkor esetleg lehetne terelni a szót az én "szakterületemre", amiről jobban tudnék beszélni. Van a tételsorban 1-2 tétel, amitől nagyon félek, amikhez nem nagyon fogok tudni mit mondani, attól tartok. Ilyen esetben a bizottság mennyire toleráns? (Más városban hallottam olyat, hogy ilyenkor kérdezget a bizottság, de ettől függetlenül adhatnak még szép pontszámot.) Pécsen mi a helyzet? Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 8. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!