Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meik a legjobb kamionos cég?

Meik a legjobb kamionos cég?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 16,5 éves vagyok elég sokat gondolkodok azon hogy minek kéne lenni olvasgattam a dolgokat és arra jutottam hogy a kamionos egy olyan dolog lenne ami tetszik is jól is fizet. Szeretnék egy olyan céget ami rendesen fizet(nem vonle ezért meg ezért pénzt) és még a szakma előnyeit,hátrányait.
2011. márc. 14. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
16,5 évesen még ne döntsd el hogy mi akarsz lenni ! még bőven változhat. amúgy meg szerintem Európa szerte látható waberer's kamion , biztos láttál már te is, tuti jól fizetnek :) [link]
2011. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyülés most, hogy 16,5? Ezt meg mi a fenének kell kiírni? 16,75-öt is kiírod majd? Az, hogy 16 - ezt még elhiszem, mert ennek legalább van értelme, de, hogy fél évvel vagy idősebb, amit mutatni kell, annak meg nem.

Amúgy meg a kérdésedre válaszolva: nem annyira jó a kamionozók élete, az elszántság ami a fontos, mert hiába jól keres, de azért a stresszt sem kell elfelejteni, aminek ki vannak téve, illetve az E kategóriás jogsi megszerzése sem olyan könnyű. Azt is hozzá kell tenni, hogy 'két lakóhelyük van' - pl. az otthonuk, ahova olykor, hónapokig nem térnek, ill. emiatt a kamionjuk vezetőfülkéje.

Olvasd el itt, a gyk.hu-n, hogy miket írtak egyes kamion vezetők és utána döntsd el, hogy érdemes-e.

Üdv!

2011. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!