Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hosszú távon lehet ebből valami?

Hosszú távon lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Kezdeném az elejéről. Nekem apumnak van egy huga.Ő az én keresztanyám,az ő férje meg a keresztapám. A keresztapumnak vannak rokonai Debrecen körül, mi meg Szeged környékiek vagyunk. Minden nyáron jönnek le a rokonaik a keresztékhez,ők mega szomszédban laknak.Az egyik rokona velem egykorú,kb 14éves koromig csak barát szinten néztem rá..de azóta minden nyáron mikor itt vannak mindig együtt "lógunk".msn-en egész évben tartjuk a kapcsolatot.Emlékszem tavaly is együtt vigyáztunk a két kishugára.Annyira jó mikor itt van,de csak 1 évben 1szer max 2szer jönnek le:( Msn-en vannak olyan dolgok,amikből már gondolhatom, hogy ő is vágyna picit többre,például msn-en kiírja hogy csak én irhatok rá.nap mint nap várja hogy fent legyek már és beszélhessünk. amugy meg mindig megvigasztal.és én is őt ha bármi gond van. nem szoktunk veszekedni,féltékenykedni,pedig neki is volt pár kapcsolata.és nekem is.mégis megértjük egymást. szerintetek? bármilyen vélemény érdekel.minden féle szemszögből.amugy mindketten nem sokára 19évesek leszünk.előre is köszönöm a válaszokat.:) negatív kritikát is elfogadok.(előre leszögezem,hogy vérszerint még messziről sem rokon)
2011. márc. 13. 23:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!