Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj az igazságtalanság....

Fáj az igazságtalanság. Hasogat, fordult elő veled?

Figyelt kérdés
Előfordult már veled, hogy úgy érezted nagyon-nagyon igazságtalan a világ, hogy egyre többa csöves, vagy az éhező gyerek, és szinte fáj a legkisebb igazságtalanság? És minden kis próbálkozásod ez ellen kudarcba fulladt? és szinte már megölnéd magad, hogy ne öldd tovább a földet... és L/14 szal gáz van :/
2011. márc. 10. 19:05
 1/8 anonim válasza:
nem, de Te bizony idióta vagy
2011. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ja, és mindezek mellett még egy kérdést sem lehet a megfelelő kategóriába tenni...
2011. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
irj nekem üzit meg az msn cimed hátha veled leszek :)
2011. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tinédzser vagy. Az lenne fura ha nem lennének hasonlóan idióta, és felesleges gondolataid. Nyugi.
2011. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"szinte már megölnéd magad, hogy ne öldd tovább a földet"

WTF???

2011. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

régen engem is foglalkoztattak az ilyen dolgok.

de meg.aszott az élet, elég csúnyán, azóta örülök ha látok egy csövest, és azér örülök, hogy nem én fekszek a földön hanem ő.

2011. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fokú lelkiismeretem nincs még, már.:O
2011. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öm úgy értem hogy hihetetlenül bánt hogy mi lett a Földdel, hova jutottunk, és sehol nincs igazság... és szóval fáj. de küzben egy tök happy gyerek vagyok de fájnak az ilyen dolgok. nagyon. az első válaszoló meg menjen a jó k*rva anyjába.
2011. márc. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!