Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legkevésbé fájdalmas halál?

Mi a legkevésbé fájdalmas halál?

Figyelt kérdés

Jó, persze, az ha álmomban halok meg.

De most nem ilyenekre gondolok. Hanem pl. hogyha választanod kéne, hogy most meghalsz, úgy ahogy akarod, mit választanál?

Gondolok pl. a tablettákra, akasztás, stb. (tényleg, az altató mennyire fájdalmas, hogyan hat?)

Köszönöm a normális válaszokat! (nemnormálisakat úgyis jelentem)


2011. márc. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fagyhalál.
2011. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
hát elég beteges kérdés nemgondolod??de akkor az altaóra szavazok az azt mondják elalszol töle és álmodban ér a halál.
2011. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Jelents fel,ha akarsz,kedves kérdező,de szerintem ne a legkevésbé fájdalmas halálon agyalj,és másokat se erre buzdíts!


Gondolkozz inkább azon,hogy mitől lehetne a "legszebb" az élet(ed)!:)

2011. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beteges? Nem tudom, én mindig normálisnak találtam, hogy ilyeneket kérdezek, de úgy látszik akkor tényleg az egy kicsit.

Legszebb életem meg? Hát mondjuk úgy lehetne ha nyernék a lottón. De az lehetetlen, főleg meg mert nem is játszok, szóval ez kilőve más meg nem jut eszembe :S

2011. márc. 11. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én azt kívánom Neked,hogy vegyél egy lottószelvényt és legyen telitalálatod!:D
2011. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm, ha nyerek adok belőle neked is :)
2011. márc. 11. 20:48
 7/7 anonim válasza:
100%

mitől lenne beteg a kérdés? Az embereket mindig is foglalkoztatta a halál gondolata, ez a gondolkodó ember legnagyobb létkérdése

3. válaszoló, ha te nem tudod megemészteni, h önnön létezésed véges, az a te problémád, de ahogy te fogalmaztál, te se buzdíts erre másokat!


a kérdésre válaszolva:

Ahogy az ókori rómában is már bevált módszer volt, kádban fekve, forró vízben felvágott ér, gyors, mivel nem alvad meg a vér és az agyad nem érzékeli, h baj van, mivel melegen tartod a testet. Persze az öngyilkosság max, mint eutanázia elfogadható az én részemről.

2012. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!