Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben volt nekem egy...

Régebben volt nekem egy "emos" kép. Melyik kép lehet az? Valakinek megvan ez a kép?

Figyelt kérdés

De bátyám valamilyen képeket törölt és most nem találom.Nagyon jó az a kép.

Megpróbálom körbe írni: Van egy vörös hajú csaj a kádban, a szája előtt van a mutató ujja, a falon ez áll: I ♥ U ( de azt hiszem össze törött szív ) Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Tudom, hogy hülye kérdés/kérés de akinek megvan nem linkeli be nekem?


Más egyéb durva/sértő hozzá szólást nem kérek!Köszönöm.


2009. febr. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

honnan van az a kép? google? akitől kapta vagy ahonnan lementette onnan próbálja meg megkeresni sztem.

de nem sok esélyt látok, hogy meglessz! próbáljátok felidézni h honnan töltötte le! :)

2009. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem emgvan sztem, vagyis eléggé ghasnló. de nemtom a linket, csak a kép van meg.
2009. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolsó töltse fel képfeltöltés.hu-ra és linkelje be. :D
2009. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Google-ba találtam meg még anno.

Ha nem tudod belinkelni akkor írj privátat légyszíves és küld el nekem!

2009. febr. 16. 06:11
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

ez nem az? :/

(a képfeltöltésre feltöltöttem,2 linket idemásolok hátha az egyiket nem nyitjameg..)


[url= [link]


[link]

2009. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az a csaj csak majdnem az egész kád benne van meg az egész csaj látszik és egy picit hátra van dőlve ül.
2009. febr. 17. 06:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!