Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A PA-MA Bt. Győr, Botond utca...

A PA-MA Bt. Győr, Botond utca 8. valós cég? Sajnos nem találok róla semmit. Külföldi munkát ajánl, de rózsaszín csekkel. Van egy olyan érzésem, hogy kamu. Természetesen nem fizetek addig, míg ki nem derül.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt utána tudsz nézni

2011. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Na sikerült munkát találni vagy valamit kideriteni?Engem is érdekelne hogy valos-e.Kaptam ilyen levelet és hozzá csekket is, szerintem ugyanazt mint te a Pa-Ma bt-töl.Csábito a dolog de bizonytalannak tünik, 4ezret kérnek elöre.
2011. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is olvastam a hirdetést, szerintem is csábító, de ha már ő kér pénzt az valahogy nagyon nem jól indul, meg hát, igen ezeknek a cégeknek, vagy meghirdetőknek lehet hogy fele kamu, ahogy ti is írjátok

Sok sikert a munkavállaláshoz a továbbiakban, remélem sikerül. Csak óvatosan

2011. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valakinek sikerült kederíteni, hogy létezik ez a PA-MA BT.? Esetleg van már olyan aki elküldte a 4000 ft-ot? Történt valami utánna? Én is kaptam leírást, jónak tűnik az állás, de félek, hogy kamu. Az a baj, hogy nem találok semmit a Neten róluk... Ha valaki tud valamit, bármit az írjon ... köszi
2011. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha cégről kell információ akkor a www.cegfurkesz.hu oldalon találtok róla információt, és ott azt is megtudjátok nézni hogy valós-e vagy törölt, vagy hogy egyáltalán létezik-e olyan...

Minden jót

2011. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

utánna jártam!

Olyan, hogy PA-MA Bt létezik, de Győrben nincs olyan!!

Oda a legközelebbi PA-Ma Bt-is csak több 100 km-re van

Csak itt van ilyen cég:

Budapest

Máza

Bonyhád-Majos.

Nagykanizsa

Látrány.

Tokaj...

Alap szabály... Ha fizetni kell a munkáért, akkor az NEM VALÓS!!!! Én is több esetben jártam így, hogy 200-500-1500.-Ft-ot kért, fizettem, és vagy olyan válasszal jött, hogy sajnos nem, vagy egyáltalán nem is jelentkezett többet...

2012. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!