Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakásban olyan rejtekhelyet...

Lakásban olyan rejtekhelyet tudtok, ami nem feltűnő?

Figyelt kérdés
Konkrétabban olyasmire gondolok, ahova el lehet dugni kis méretű valamit pl.cigis doboz nagyságút. Olyan hely legyen, amit nem lehet egyszerűen megtalálni (család,rendőrség stb.)de én pillanatok alatt hozzáférhetek, tehát ne kelljen pakolászni, szétrámolni. A tartalommal kapcsolatban ne gondoljatok semmi rosszra. Várom a javaslatokat!
2009. febr. 14. 18:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a rolóházas dolog rossz ötlet, mert nálunk a zsaruk házkutatáskor ott is megnézték.

Viszont a plafont nem, nálunk nem simán be van festve, ha nem rá van ragasztva valami, ami picit felvált, és alá dugtunk vmit :P De hát ugye ez se mindenkinek ilyen. :S

De az a könyves dolog tetszett :D

2009. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemár, tényleg megnézték a rolóházat is? :DD

Most eszembe jutott, hogy fióknak lehet dupla feneket csinálni és az alá pakolni, bár az elég körülményes dolog. :/

2009. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Fölhívnám a figyelmeteket, hogy a betörők úgy indítanak, hogy MINDENT kiszórnak a szekrényekből, ágyból - fiókostul, mindenestül. Megnézik azt is, ami a fiókban volt - és azt is, ami utána ott maradt a szekrény, ágy oldalán, tetején.

Tehát kevés az, ha ELŐLED jól el van rejtve valami.

Ha nincs eredmény, akkor kezdik nézni a wc tartályt, stb.

2009. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én például a gázóra hátuljára rejtem el az apró dolgokat!
2009. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
gáztűzhely alján van egy kihúzható "fiók" sokan nem is tudják, na oda.Fiókra asztal alá ragasztani,wc tartályba tenni nem jó ott keresik először.
2009. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Melyiket választottad kedves kérdező?
2009. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Melyiket választottad kedves kérdező?"

Ez jó volt :-)

Ismered a jeligét: "Ha nem hívnak is - jövünk!"

2009. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mindegyik válaszban volt hasznos info szerintem, de már többször körülnéztem s lakásban, hogy hova is lehetne...

Végül is találtam egy jó kis helyet, de még a "kivitelezésén" csiszolni kell egy kicsit. Adott egy ágyneműtartós franciaágy. Na ha felnyitom akkor a felső részén ami tulajdonképpen egy fa keretből áll, rajta szivacs, a tetején bútorszövet. Gondolom másnak is ilyen:-)Az enyémnek ha felnyitás után alulról nézzük, akkor a szivacsréteg alatt van kb:10 cm üres rész, amit egy szövettel zárnak le és ez csukódik rá tulajdonképpen az ágyneműtartóra. Ebbe a 10 cm-es részbe bárhova tehető elég sok minden, mert az ágy teljes területét lehet "hasznosítani. Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogy tudnám a szövetet úgy megbontani kis helyen, hogy bármikor betehető és kivehető legyen az eldugandó dolog, de úgy hogy azt egy kívülálló ne vegye észre.

2009. febr. 20. 20:47
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

matrac alá:Djó,ez csak egy kis nosztalgia:D

esetleg társasjáték dobozában a játéktábla alávideokazetta tartóba stb:)

2009. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyomtatód amit nem használstz akkor annak a papírbeadós nyílásába beleteszed ha meg felniytható mint nekem akkor a patronok tetejére is teheted de pl padláson kereshetsz 1 kis repedés (vagy mondjuk 1 eldugott jukaat)oda is rejtheted meg haveromnak van ugye a könyvespolca amiben 2 rész van és az elválasztó fadeszkát csak ő tudja hogy kell kihúzni mer rájött és akkor ott van 1 nagy juk és oda teszi meg akkorbeteheted matrac alá az jó ötlet volt meg ha ijen nagy lámpád van aminek ijen nagy dobban van a égője akkor ha ki tudod szedni az üveget akkor oda is beteheted meg elhúzhaó bútorok mögé akusztikus gitár belsejébe csak mondjuk akkor kiszedni nehézkes vagy ágyneműtartó legaljába(sarkába)esetleg zokniba amit valami ijen spéci hejre dugsz emr akor az már 2szeresen el van dugva:D:D::D
2009. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!