Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakásban olyan rejtekhelyet...

Lakásban olyan rejtekhelyet tudtok, ami nem feltűnő?

Figyelt kérdés
Konkrétabban olyasmire gondolok, ahova el lehet dugni kis méretű valamit pl.cigis doboz nagyságút. Olyan hely legyen, amit nem lehet egyszerűen megtalálni (család,rendőrség stb.)de én pillanatok alatt hozzáférhetek, tehát ne kelljen pakolászni, szétrámolni. A tartalommal kapcsolatban ne gondoljatok semmi rosszra. Várom a javaslatokat!
2009. febr. 14. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy cipőtartom, amit ugy kell felakasztani mint a vállfát, és én abba a cipőim mögé szoktam dugni dolgokat.
2009. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kilazult parketta deszka alá. :D Tiszta amcsi filmes húzás, de nálunk itthon tényleg van ilyen, szoktam is oda pakolni. Mondjuk ehhez adott kell hogy legyen a parketta.
2009. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

pl felragasztod cerluxxal egy fiók fölé...mármint kihuzod és oda.

nekem fölülről nyithato konvektorom van, és annak dobozába szoktam, ekkora dolog pont elfér...jobb also sarokban, ahol nem melegszik, hanem ahol szabályozok vannak.

2009. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
itt mindenki milyen dugdosos! :)
2009. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vécétartályba egy vízhatlan dobozba. :) Filmben láttam. Vagy a fagyasztóba egy műanyag tartóba a kaják közé, esetleg a zoknis dobozodba (nekem legalábbis dobozban vannak a zokniim gombócba hajtva), vagy egyszerűen a ruháid mögé.
2009. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vastag könyv belsejébe egy cigis doboz nagyságú lyukat vágjunk és oda belehet rejteni
2009. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

látom, ötletekből nincs hiány...:-)

köszi.

2009. febr. 14. 19:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, második vagyok, a gépem az ablak mellett van, szóval eszembe jutott a rolóház is. Azt nálunk ki lehet nyitni (nem tudom, lehet, hogy másnál is így van :D), ha mondjuk beakad fönt a roló, akkor meg lehet piszkálni meg ilyenek. És azért egy cigis doboz méretű dolog ott is elfér, és nem hiszem, hogy bárkinek is eszébe jutna ott keresni.
2009. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nagy a gépházad, és oda berejted, ott se keresi senki :)
2009. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyre jobbak..alakul:-))
2009. febr. 15. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!