Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy óvakodj a vörös szeplős emberektől? Állítólag génhibásak, meg rosszindulatuak.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azért.

Amúgy szerintem nem igaz.

Génhibás, mert?

Sok génhibásat ismertem, akinek élni se kellene, de egyik sem vörös, szeplős volt. Aztán ismerek vörös, szeplőset, akivel minden rendben, és kedves, meg normális.

2011. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En egy voros szeplost ismerek es az egy hisztis harpia.. De nem altalanositok, biztos vannak kedves voros szeplosek is. Hogy genhiba-e arrol meg nem hallottam.
2011. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A kék szem, illetve szőke haj is gén mutáció. Bármilyen stilusa lehet az embernek függetlenül a hajszinétől. Azt ugye te se gondolod az összes szeplős rosszindulatú!
2011. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kis Kabos is vörös, szeplős volt, mégis nagyon sokan szerették, nem hiszem, hogy rosszindulatú lett volna.
2011. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bnőm vörös és kicsit szeplős és semmien génhibája nincs meg nem rosszindulatu ha mindenki csak annyira lenne rosszindulatu mint ő sokkal előrébb járna a világ!!! Úgyh be lehet fogni
2011. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Életemben nem hallottam még, hogy bárhol is olyat mondtak volna hogy óvakodj a vörös szeplősöktől... te ilyet hol hallottál?

Amúgy meg hülyeség, családban is van ilyen, osztálytársam is ilyen volt, mindegyik aranyos, kedves ember.

2011. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
rajtam niiincs faxa :D
2011. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!