Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan ugyanaz a rémálom...

Állandóan ugyanaz a rémálom gyötör, nem bírom tovább. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb barna kutya jön,ugat, és leharapja a kezemet,vagy elkezdi cincálni. Imádom az állatokat,de mostanában mindig ez az álom jön elő. Már aludni sincs kedvem. Mit jelenthet? Esetleg tudtok valamit,amitől nyugodtabban alszom és szebb álmaim lehetnek? Előre is köszönöm!
2009. febr. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami stressz, szorongás, félelem vagy bűntudat, ami mostanában történt veled ill. most érzed?
2009. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de igen,sajnos...mostanában érzelmileg elég labilis vagyok.szerelem terén elég feszült és stresszes.
2009. febr. 14. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Kutya ha téged harap:tartassz egy ellenséges lépéstől
2009. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezeket az ügyeket kéne rendbetenni.

Erre figyelmeztet ez az álom.

Ha rémálmaid (főleg ha ismétlődő) vannak, elég ha egyszerűen belegondolsz milyen zűrök vannak most az életedben, és ha azokat megoldod, vagy valahogy feldolgozod, elfogadod, beletörödsz stb., magyarul minél kevesebb félelelmet és szorongást érzel irányukba, akkor a rémálmok is megszűnnek.

2009. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem lehet csak úgy megoldani...igen,régóta tervezem,hogy lépek szerelmi ügyben,de képtelen vagyok.köszi a segítséget.
2009. febr. 17. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a benned zajló vívódást jelzi a rémálmod.
2009. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

öruly hogy nem az old hag szindrómát tapasztaltad,mint én...

[link]

2009. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hat orulj bizony! En is tapasztaltam mar a ven boszorka szindromat, azt hittem, belehalok....

Igy kell elkepzelni:

[link]

2011. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!