Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akar verni, mit csináljak?...

Meg akar verni, mit csináljak? 11/L nagyon félek.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és egy csaj képe alá írtam,hogy x meg y a legszebb és őt nem írtam oda ő elkezdett engem csontizni,mert nem írtam oda,h ő is szép és most hétfőn jön az anyukája,mert nem hagytam magam és vissza szóltam.És jön hétfőn az anyukája és meg akar verni,nagyon félek.Mit csináljak?
2011. febr. 19. 20:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor többet ne csinálj ilyet! Legszebb amúgy is csak egy lehet:).

Mindenki szép a maga módján:).

2011. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
60%
Mondjuk ha a egy dakota család állít oda,akkor félhet...:D
2011. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jaaj! Egyszer nyolcadikban elröhögtem magam mikor otársam radírján anyuci(L)apuci(L) felirat volt, és nem poénból, a csaj 15 évesen tényleg itt tartott, aztán a nővére pasija(!) kezdett el irogadtni hogy mekkora csitri vagyok meg stb.. Hogy bejön, aztn majd ott pofázzak meg hasonlók.. Hát engem nem kellett félteni, mondtam, hogy várom szeretettel, csitrizze a jó ********-ját, aztán abbahagyta.. Nem kell komolyan venni, légy érett, mondd, hogy szerinted felesleges, hogy ilyeneket fennakadjon, hogy nem az ő kislánya a legszebb..
2011. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt bunkóság valaki képe alá ilyeneket írni. Ha x-et és y-t akarod dicsérni, legközelebb az ő képük alá írd!


Másrészt ilyesmiért hülyeség verekedni, nem is hallottam még ilyen elintézési módot. Elég szomorú az anyuka hozzáállása. :( Ha tényleg ilyeneket mondott az anyuka, vagy nagyon felhúztad, olyanokat "szóltál vissza", vagy kicsit túl agresszív. Mindenesetre ilyet nem tehet veled!

Mindenképpen vidd magaddal a szüleidet hétfőn és kérj segítséget a tanároktól.

2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már csak röhögök rajta,anyáék tudják és foglalkoznak is vele!Ráadásul apa rendőr és...
2011. febr. 19. 20:52
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem akarok "felbújtó" lenni de ha az osztálytárs és családja öhm...

Hát hogy is mondjam...

Szóval...

Szóval ha cigányok akkor azért vigyázz...

2011. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire primitívek akkor elég valószínű hogy cigányok. Azok így szokták elintézni a koholt konfliktusokat is.
2011. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
öld meg
2011. febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Akkor többet ne csinálj ilyet! "


mit ne csináljon?

ne mondja el a véleményét sose, mert lehet megverik, vagy mi?

2011. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Itt nem erről van szó.

Magától ne kezdje el írogatbni egy kép alá, hogy te vagy a legszebb meg te!

Eleve meg legszebb csak egy lehet szóval elég nagy butaság volt!


Kedves Kérdező!

Igazán nem kellene nevetned, hanem hálát adnod az Istennek, hogy tényleg nem lett semmi gond/lesz semmi gond.

2011. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!