Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol fejhetnék tehenet? Annyira...

Hol fejhetnék tehenet? Annyira szeretném megpróbálni.

Figyelt kérdés
Biztos nagyon nevetséges, hogy 22 évesen ez minden vágyam, de úúúúgy szeretném... :) Nincs valami hely az országban (főleg Baranyában), ahol ilyesmit lehet csinálni?
2009. febr. 13. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok tatus s mamus örülne ha segítenél neki :D

Nem tudok segíteni, mivel nem is Magyarországon élek, viszont én kiskoromban fejtem a nagyiméknál és hát nagyon bírtam...Minden nap nem tenném meg, de még egyszer jöhetne :D

2009. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! bocsi hogy megkérdezem de te melyik nemhez tartozol kedves kérdező? és tök véletlenül nem L. K. a monogrammod?( csak kíváncsi vok)
2009. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
somogy megyében van egy nemesdéd nevű település. ott van egy tehenészet, a református templommal szemben(megtalálod nem nagy falu) kedves a tulaj, és sztem még örülne is ha segítenél :)
2009. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Én kb. másfél évig minden nap fejtem!:) 18/l


Egyik ismerősünknek,itt lakik közel volt 5 tehene,abból egyet úgymond nekem 'adott' és én fejhettem:) így visszagondolva,nem mindenki próbálhatja ki:)én szerettem.

2009. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor lehetséges, hogy nyáron elmegyek valami környékbeli faluba és megkérdezgetem az embereket, hátha valaki megengedi :)

Ja, lány vagyok, de nem L. K. a monogrammom, hanem H. P. :)

2009. febr. 14. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
:D tehenek akarok fejni:D ez jó! belevaló egy csaj vagy. szerintem ha van olyan ismerősöd, vagy nem is kell hogy ismerős legyen csak tudd hogy vannak tehenei, szerintem meg fogja engedni. Városi vagy falusi vagy?
2009. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi :) Városi vagyok, pécsi. De itt a környéken rengeteg a kis falu, remélem majd találok valahol tehénnel rendelkező gazdát aki megmutatja, hogyan kell ezt csinálni.

Azt nem tudja esetleg valaki, hogy mikor (a nap melyik szakaszában) szokták fejni a teheneket? Szóval hogy mikor érdemes próbálkozni?

2009. febr. 14. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
12:45-ös vok. Reggel korán (6 fele), vmint este (szintén 6 fele) ugy általába, de vmikor ekkor.
2009. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na fejtél tehenet ? :D
2009. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem... De most azért megpróbálkozom vele, hátha akad valaki aki megengedi :)
2009. júl. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!