Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szedik az illegális...

Honnan szedik az illegális utcai árusok az árujukat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a kamionról, ők pedig pont akkor járnak arra. És amikor vissza akarják adni a sofőrnek, addigra az - husss - már el is szelelt.
2009. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
valószinűleg lopják,vagy lopatják
2009. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És az öreg nénikhez hogy kerül?:)
2009. febr. 13. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pestiek szerintem a Kőbányai (Józsefvárosi) úti "kínai piacon" veszik meg.
2009. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem azért "illegálisak" mert a portékájuk eredete (származása) gyanus, hanem azért mert nincs árusítási illetve közterület foglalási engedélyük.
2009. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja ... hogy az öreg nénikre gondolsz. Az ő esetükben azért általában azért a területfoglalási engedély hiánya miatt "bohóckodnak" a közteresek. Persz, ha szegény mami néhány csokor kis virágot próbál eladni, azt nem igen szokták zargatni.


Legalább is, ha én "közteres" lennék, nem nyagattnám.

2009. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az is igaz, hogy nincs engedélyük.

De ezt a lopást nem úgy kell elképzelni, hogy bemegy a teszkóba csórni 2 túrórudit, hogy aztán eladja. Hanem a gyárban van valami raktáros, vagy ilyesmi ismerős, akivel lehet viszonylag nagyobb tételben vinni a cuccot. De ezt nem egy ember adja aztán el, hanem szétszórják a család(ok) között, és mindenki megy valami viszonylag forgalmas helyre árulni a maga kupacát. Nem a nagymuter lopta a milka csokit, hanem a fia (aki két megállóval lejebb árulja ugyanazt).

2009. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor arrol a repülő giziről beszélünk???:D
2009. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha megszólit valaki, hogy figyelj, nem érdekel olcsón mondjuk egy fúrógép, akkor egyértelmű a masina eredte, de szerintem a kérdezőnk nem ilyen szitukra gondol.
2009. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)) A Moszkva tér környékén járok sokat, és ott vannak főleg reggelente, de délután is sokszor, és amit megfigyeltem, hogy mindig "idényáru" van náluk. Esőben esernyő stb. Öreg néniknél detto, szerintem egy banda. És teljesen új cuccokat árulnak, zacskóban, ahogy kell. Persze vannak, petrezselyemárus nénik, de őket nagyon ritkán látni, hoyg ott van a közelben a piac.
2009. febr. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!