Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megjártam a Playersroom-ban...

Ana73 kérdése:

Megjártam a Playersroom-ban vett cipővel. Érdekelne, hogy mást is becsaptak-e és hogyan?

Figyelt kérdés
Tudunk valamit csinálni, vagy csak tűrjük?
2011. febr. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én Player's Roomban vásárolt cipőm még egyben van, talán ha leírnád,hogy mivel jártad meg...
2011. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imre_ válasza:
Nem ajánlom ott a vásárlást annak, aki nem akarja, hogy rövid idő után, egy-két hónap elteltével elkezdjen leválni a cipő sarka, mert hulladék anyagból készült!!! Én megjártam vele. Magas szárú téliesített missioncipő a probléma tárgya, a gumitalp elkezdett leválni mindkét cipőről, a sarok rész levelesen rétegződve válik el a cipőtől. :S
2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Többször vásároltunk ott Budapesten, csak márkás cipőket és nem volt gond még velük. Egyszer méretprobléma miatt cseréltünk, készségesek voltak és korrektek.
2014. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha problémád van, akkor beírod szépen a Vásárlók könyvébe, jegyzőkönyvet vesztek fel a boltban a problémáról és a bolt köteles foglalkozni a problémáddal. Ha úgy érzed, hogy megkárosítottak, akkor a fogyasztóvédelemmel foglalkozó szervezetekhez kell fordulnod.


Hálás lett volna, ha leírod, hogy pontosan mi is történt.

2014. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!