Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg azt:?

Hogyan csináljam meg azt:?

Figyelt kérdés

Szombaton megyünk piálni, de nem akarok részeg lenni, csak kicsit jól érezni magamat. Hogyan tudom azt megcsinálni, h ne itassanak le annyira? Valamint hogy "ne vegyék észre" a szüleim hogy ittam.

Unokatesómékkal mennék ki, és az ő haverjaikkal. Tudom hogy fiatal vagyok hozzá, de tudom mit csinálok. Ezt pedig azért írtam ki, h még inkább tisztában legyek vele.

14/L


2011. febr. 17. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban, ahhoz, hogy jól érezd magad nem kell pia. később se kell. ha megvan a társaság, megvannak a sztorik, megvan a zene akkor az már jó buli.

az mér annyira jó ha nem is emlékszel semmire másnap?

2011. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont h azt szeretném, h igyak, de ne annyit teljesen ellegyek szállva.
2011. febr. 17. 15:28
 3/5 szamóca. ***** válasza:
eegyél előtte egy zsömlét és keveset igyál.
2011. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy ne igyál, fiatal vagy még...meg hasonlók, de belegondoltam, hogy 14-15 évesen már én is iszogattam a társasággal. Általában nem vittem túlzásba, de ilyenkor könnyű átesni a holtponton, amikor már nem tudod felmérni mennyi, ami már elég.

Egyél előtte valamit mindenképp, ne éhgyomorra igyál. És inkább sört, bort, pezsgőt (ezekből is csak egy-egy pohárral), ne töményet. Ha mégis töményet iszol igyál mellé nagyon sok folyadékot, egész este jó sok ásványvizet igyál. És mielőtt indulsz haza 2-3 órával már ne igyál alkoholt, csak vizet. Hazamenetel előtt egy sajtos hamburger jót tesz, hogy ne érezzék meg a szüleid. A sós ropogtatni való is jót tesz ilyenkor.

23L

2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megértést és a segítséget!

Boros kólát iszok én. Nem iszok töményet, mert egyszer ittam az is nagyon a fejembe szállt.

2011. febr. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!