Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nem foglalkozni...

Hogyan tudnék nem foglalkozni velük? Nemtudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
A Suliban van 3 lány akik egyfolytában kibeszélnek,belémkötnek. Sok ember szerint azért mert irigyek rám,mert jobb alakom van. Mindig alámtesznek,a koliban bemártpttak,h a barátomnál aludtam egyszer.az a gond h pont velük vok egy szobába,mert nincs máshol hely.Már annyira elfajultak a dolgok,h minden nap sírok! nagyon gerinctelenek velem,mikor én semmi rosszat nem tettem ellünük,megpróbálják az osztályt is ellenem forditani.20éves lány
2011. febr. 17. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagányan, hogy ne lássák, hogy nyerésre állnak, kérdezd meg tőlük, mi a bajuk veled! Mondanám, hogy ha nem jársz sikerrel, Te is pakolj alájuk, ha már úgyis egy szobában vagytok, de nem lenne ésszerű, háborút indítanál. Beszélj az illetékessel, hogy másik szobába szeretnél menni.
2011. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!