Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden agyban dől el? Sokan...

Minden agyban dől el? Sokan mondják ezt.

Figyelt kérdés
Tudnék kivételeket mondani...Pl az hogy te valamit akarsz mondjuk felvételt nyeri 1 suliba.Igen az agyban dől el.De ha te félsz egy betegségtől,tartasz attól hogy bele esel,agyban bebeszéled magadnak,hogy márpedig te oylan beteg leszel(tudom hogy hülye példa de jobbat nem tudok).Akkor az tényleg bekövetkezik?Ez szerintem hülyeség,mert a szervezetedet nem az agyad irányítja:)
2011. febr. 17. 11:49
 1/3 szamóca. ***** válasza:

pszichoszomatikus betegségek pedig léteznek.

de a mondás nem egéstzen erről szól:) alapvetően én sem hiszek a tudat mndenható hatalmában... van ez az izéé.. a titok. na az erről szól, és szerintem hülyeség.

2011. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én éppen fordítva gondolnám

addig agyban dől el igen amíg le adod a jelentkezést hogy maximálisan teljesíts , de utána már nem rajtad múlik ha esetleg kiderül hogy magasabb lesz a vártnál a pontszám

viszont az a betegséges érdekes , az agyunk 10%-át használjuk ki szóval tudatosan még nem tudnád lebetegíteni magad , de sokszor az agyban dől el igen

velem suliban sokszor volt olyan hogy nem akartam bemenni , beteg akartam lenni és az is lettem

és még tudnék mesélni

2011. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez érdekes felvetés. Pl. ha megnézzük a horoszkópot (amiben egyáltalán nem hiszek), akkor működik azoknál akik hisznek benne, különben nem fordulnának újra és újra annyian az ilyenfajta leírásokhoz, hogy megtudják belőle, hogy mi fog velük történni. Szerintem az ilyen emberek agyban eldöntik, hogy az lesz és azért történik meg velük ténylegesen. Én pl. egyáltalán nem hiszek benne és mivel nincs rám hatással nem történnek meg velem azok a dolgok. Ugyanez van a babonával is pl. fekete macska ha átszalad előtted az úttesten... Viszont abban hiszek, hogy a dolgok az agyban dőlnek el, mert már számtalanszor bebizonyosodott, hogy ez így van, de csak azoknál működik akik hisznek ebben.
2011. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!