Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt „megtámad...

Hogy lehet ezt „megtámadni”? Úgyértem szóban. (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát ha valakivel nagyon szemben állok és ellenkezem és célzásként ezt mondom: Légy olyan, mint a víz: kemény és lágy, de tudni kell, mikor kemény és mikor lágy.

Szerintetek hogy vághat vissza? (egyébként a tanárom az emberke, a magyar tanárom... és én nagyon reálos gondolkodású vagyok, és nagyon utálom.... ezt ő is tudja.... :D úgyhogy nem lenne jó, ha valami olyat írnátok, amit egy tanárnak nem lehet mondani...) Tehát nem szeretném nyíltan „megtámadni”, hanem ilyenekkel, szóban.


Előre is köszönöm!


Ja, és lécci ne szóljatok le, mert szemben állok a magyar tanárral, jó?


2011. febr. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa.. Miért nem mondod meg neki rendesen? A tanárod nem 10 éves, ha olyan a stílusa erre ugyanúgy megsértődik, mint arra, hogy tanárúr ne legyen velem ilyen szigorú, ez a tantárgy elég nehéz nekem...stb.. Amúgy minden diák életében van egy ilyen tanár. Nem értem miért kell ebből ügyet csinálni.
2011. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordítsd le latinra és úgy idézz, a hangod legyen bölcs.
2011. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán így(hirtelen gondolat)


A hasonlatod első fele találó,bár a második részét magad sem tudhatod..Mivel kémiából sem vagy eléggé elfogadott.

2011. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elsőnek: de ezt nem közvetlenül mondom, hanem mondjuk háziban.... ha mondjuk van egy olyan, hogy írjunk egy mondatot és elemezzünk a szószerkezeteket... (most pont nem az, de mind1) és a többiek úgy látják, hogy mind1, mit írok mondatnak, de a tanár érti, hogy én ezzel a szembenállásomat fejezem ki. és ő nem olyan, hogy megsértődik ha vitázik valakivel... egyébként köszönöm! csak azért kérdeztem, hgoy kb mire számíthatok, mert hirtelen nem jutott semmi eszembe, hogy mikkel vághat vissza.... :D
2011. febr. 16. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:

másodiknak: ömmmm nem tudok latinul... :D

harmadiknak: hát.... azért köszönöm.... de nem hiszem hogy ilyet fog mondani, hgoy beleviszi a kémiát meg minden.... :D de azért köszönöm!

2011. febr. 16. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké,de a kérdésedből nem derült ki az,hogy ezt írásban szeretnéd.

Azért írtam a fenti gyors válasz lehetőséget.

2011. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az is lehet, hogy fel se veszi ezt a célzást...Ha meg igen, nem hiszem, hogy egy ilyen kis hülyegyerek stílusban elkezd neked magyarázni... A felnőtt normális tanárok nem foglalkoznak ezzel, nem? ( Vagyis ink az, hogy nem

süllyednek le egy osztály előtt. )

2011. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szellő is meghajlítja a nádszálat, a vihar mégsem töri el.
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!