Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ciki fiúnak plüss szívet...

Nem ciki fiúnak plüss szívet vagy macit venni Valentin napra? Nem túl giccses?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 17:02
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem az :) én szives párnat adtam neki egyszer és örölt neki :) aranyosnak fogja találni , hidd el jobban fogod te érdekelni mint amit adsz neki :))
2009. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?de, giccses. semmi személyes nincs benne,tucatajándék.inkább szervezz vmi közös programot,vagy a hobbijának megfelelő kisebb ajándék is jó,de plüssmaci,plussszív,plüssakármi,vagy szivecskés bögre,lufi stb.. felesleges...nem bántani akarlak, de ez az igazság...a fiúk nem igazán csípik az ilyesmit,persze udvariasan úgy tesznek mintha örülnének,de csak mert nem akarnak megbántani..ez aranyos túlük,de sztem légy előrelátó...


amúgy fordítva nem ciki, fiú adhat lánynak ilyesmit, náluk a gezstus a lényeg...


bocsi ha lehangoltalak, de tapasztalatból mondom..bár bizos vannak kivételek a fiúk közt is..


21 éves csaj voltam:-)

2009. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#gesztus
2009. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
még valami:ha pl sütsz neki pl.Valentin-napi muffint(vagy akármit) az is jó:-)a férfiakat a hasukon keresztül lehet legjobban megfogni...kortól függetlenül...előző válaszoló voltam
2009. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem aranyos dolog :) Én legalábbis örülnék ha kapnék egy lánytól valami plüssmacit :)
2009. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a fiútól is függ szerintem, de cikinek nem mondanám... Én mellesleg örülnék ilyesminek... :)
2009. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ciki!A fiú ugyse fogja majd neked megmondani hogy nem tetszik neki,megköszöni ennyi!
2009. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy ciki. épeszű pasit a világból ki lehet kergetni ilyen és ehhez hasonló ajándékokkal (lásd még édibédi plüssmacit és tsait). de persze a világért se fogja mondani, hogy nem tetszik neki, és fantáziátlan kacatnak tartja.

főzz neki inkább vmi finomat, és részesítsd vmilyen felejthetetlen szexuális élményben. vagy vegyél magadnak vmi kihívó fehérmenűt, amiben este előtte mutatkozol. 1000x többre fogja tartani, mint egy plüssvackot.

2009. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is giccses de nem baj mert az egész valentin nap egy nagy giccs
2009. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia.Szerintem ez egyéntől függ.Ha nagyon szeret téged, akármit adsz neki örülni fog.Nem azt fogja nézni, hogy mit kapott, hanem hogy tőled kapta...A Valentin nap a szerelmesek napja.Valami olyannal ajándékozd meg, ami szimbolizálja a szerelmedet...Ha igazán szeret úgyis örülni fog neki;).
2010. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!