Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják le mindig?

Miért mondják le mindig?

Figyelt kérdés

Azért ide teszem, mert jobb helyet nem találtam.


Az a problémám, hogy egy ideje rágom a haverjaim fülét, hogy találkozzunk, de mindig lemondják. Ez egy-két eset után még nem jelent problémát, de ez már a sokadik. Mindig megbeszéljük, hogy ekkor meg akkor, itt és ott, ezt meg azt fogunk csinálni. Most péntekre volt megbeszélve, hogy akkor összeverődünk, erre megint jön a "Nem lehetne inkább jövő héten?" szöveg.

Tényleg közbejön mindig valami, vagy csak nem akarnak velem találkozni? Mindig egy emberrel beszélem ezt meg, mert tudom, hogy ő úgyis hív másokat, és jó a szervező képessége. Ő mondja mindig le. De miért?

Menjek másokkal? Nekem már hiányoznak, meg az is hiányzik, hogy egyszerűen haverokkal legyek, szórakozzak.


2011. febr. 15. 23:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Hmm, kár.

Nem is mondtam, hogy járj erre.

2011. febr. 16. 19:31
 22/28 anonim ***** válasza:

Oh, bocsánat, én kérek elnézést.. :P

Visszamegyek a közlekedés kategóriába fárasztani a kérdezőket. :D

2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hanem kérdeztem. :p
2011. febr. 17. 22:49
 24/28 A kérdező kommentje:
Szóval... Nem azt mondtam, hogy járj erre, hanem kérdeztem, hogy nem jössz?
2011. febr. 17. 22:50
 25/28 anonim ***** válasza:

Aha, már értem. :)

Viszont nem fogok arra menni, illetve mentem, mivel ma már péntek van.

És esélyes hogy legközelebb csak májusban, de akkor már A Motorral. :D

(igen, így nagybetűvel)

2011. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szóval ma itt voltál?

A Motor. Oooo, ha nekem is meglesz végre, én csupa nagybetűvel fogom írni. De egyelőre ott tartunk, hogy A Jogsi. Illetve ott, hogy A Meló Amivel Pénz Lesz A Jogsira.

2011. febr. 18. 21:55
 27/28 anonim ***** válasza:

Tényleg félreírhatóan írtam. :(

Nem, két hete voltam ott, sajnos ritkán érek rá, mert kocsival min. másfél óra odaérni.

De A Motor (egyébként Eszternek hívják) a pincében van, előző hétvégén újravezetékeltem, holnap reggel kezdem összerakni a motorblokkot. :D

2011. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyébként egy A kat. tanfolyam (meg úgy általában a motorral kapcsolatban szinte minden) ideális új emberek megismerésére. :)
2011. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!