Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják le mindig?

Miért mondják le mindig?

Figyelt kérdés

Azért ide teszem, mert jobb helyet nem találtam.


Az a problémám, hogy egy ideje rágom a haverjaim fülét, hogy találkozzunk, de mindig lemondják. Ez egy-két eset után még nem jelent problémát, de ez már a sokadik. Mindig megbeszéljük, hogy ekkor meg akkor, itt és ott, ezt meg azt fogunk csinálni. Most péntekre volt megbeszélve, hogy akkor összeverődünk, erre megint jön a "Nem lehetne inkább jövő héten?" szöveg.

Tényleg közbejön mindig valami, vagy csak nem akarnak velem találkozni? Mindig egy emberrel beszélem ezt meg, mert tudom, hogy ő úgyis hív másokat, és jó a szervező képessége. Ő mondja mindig le. De miért?

Menjek másokkal? Nekem már hiányoznak, meg az is hiányzik, hogy egyszerűen haverokkal legyek, szórakozzak.


2011. febr. 15. 23:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
K. G., mint Kyle Gass?
2011. febr. 15. 23:57
 12/28 anonim ***** válasza:

Pesten.

(Tudom. Emlékszel egy múlt heti kérdésedre? Ott volt róla szó :) )

2011. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ha valóban pesti vagy, akkor az tökéletes. Reméltem, hogy nem az ország másik felén. :D

Én pilisvörösvári vagyok...

Nem emlékszem arra a kérdésre, belinkelnéd? De azért látom, figyelsz. :)

Figy... És kajak találkoznál velem? Hát te nagyon cuki vagy. :D Ha tényleg, akkor küldesz privit?

Amúgy csak azért kérdeztem, hogy fiú vagy, vagy lány, mert lánnyal nem akarok találkozni. :p

2011. febr. 16. 00:05
 14/28 A kérdező kommentje:
Az ÉN kérdésemre?? Nem vágom, mire gondolsz.
2011. febr. 16. 00:06
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan a kérdésre. Valami olyasmi volt, hogy találkoznál valakivel, meg ígértél neki másnapra kakaós csigát. De komolyan már nem tudom pontosan visszaidézni. És igen, 100 százalék, hogy a te kérdésed volt.
2011. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak ismerőseim/barátaim Vörösváron :) Járok arra évente 2-3 alkalommal.
2011. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ja igen! :))))

Emlékszem. :D (Amúgy nem vittem neki kakaóscsigát, ez a fellángolásom is elmúlt.)


Fúúú, ez tök jó. :D Figy, tényleg írj privátot, és lebeszéljük ott!

Jaaaaj, ez most olyan jó. :))

2011. febr. 16. 00:25
 18/28 anonim ***** válasza:

Gyakran fel szoktál lángolni? :)

Írtam.

2011. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Elég gyakran. És amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy. :D


Láttam. Válaszoltam. :)

2011. febr. 16. 00:40
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem Kyle Gass, sőt, gitározni sem tudok rendesen. :P

Vannak arrafelé rokonaim (Nyergesújf, Piliscsév etc), de mostanság nem fogok arra járni.

2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!