Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha piszkálnak?

Oshaki Nana kérdése:

Mit csináljak ha piszkálnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki folyton zsarol, piszkál, rágalmaz. Meg csak akkor a barátom ha adok neki kaját!!!
2011. febr. 14. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne addj neki kaját. mivel zsarol?
2011. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
verd meg. a dolgok elintézésének legjobb módja
2011. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
11-13 éves fiú? Muszáj sajnálatot ébresztened. Terjeszd, hogy valami betegséged van (fél vese, régi baleset, bármi), vagy családi tragédia ért valamikor. Csak akkor hagynak békén. Győzni ne is próbálj.
2011. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Piciregica ***** válasza:
hány éves vagy?am ilyen barátok ne kelljenek...
2011. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát, középiskolában tipikus senki voltam, mindíg bántottak, persze csak hobbiból. Már akkor is 5-ös tanuló voltam, talán ez lehetett az oka. Sikeresen érettségiztem, majd diplomáztam, és egy cégnél vagyok "kisfőnök" a minap felvettek két új takarítót, az egyik, hihetetlen, de a legnagyobb zsarnokom volt! Hát mit ne mondjak, nem könnyítem meg a dolgát(és akkor még szépen fogalmazok) Sosincs semmi rendesen kitisztítva, és ha ki is van, találok okot a lehordására. A lényeg az, a tudás hatalom. Ha nincs elég fizikai erőd megvédeni magad, az elméddel kell harcolnod, ami bár nem olyan látványos, hosszútávon sokkal nagyobb diadal. Ha agyban sem vagy jó, nincs más, gyúrni testre, és szájkaratéra.
2011. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12-vagyok általános iskolás. Leginkább a rajzaimmal és az olvasó mániámmal piszkál. Meg a ruhatárammal. Szóval ahogy kinézek és amilyen vagyok.
2011. febr. 25. 18:35
 7/9 anonim válasza:
mond neki hogy húzd innen a p..ádat te szugykospu..ci
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot ne tegyél meg. Ne hagyj alább az olvasásból és a tanulásból. ha nem is 8.-ban de majd 12. év végén nagyon jól jön.
2011. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne adj neki kaját!

Mondd meg neki hogy nem vagy a csicskája.

2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!