Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a füves...

Mi a véleményetek a füves cigiről?

Figyelt kérdés

Mit éreztek tőle?

Mennyire káros?

Meddig tart a hatás?

stb.


2011. febr. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Rossz kategóriába tetted a kérdést, jelentettem!


Egyébként ha már megkérdezted, én nem próbáltam, és nem is fogom soha.

2011. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy dugd föl magadnak, ha már egyszer a szex kategóriában kérdezed. Én még nem próbáltam, de bízom benne, hogy te megcsinálod és aztán megosztod velünk a tapasztalataidat.
2011. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem próbáltam nem is akarom
2011. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Herbalman válasza:

1, Nem lehet elmondani hogy milyen mert ha csak eddig alkoholt fogyasztottál akkor közel sem olyan.


2, max a tüdődet károsítod vele, meg hajtja a veséd ami hosszú távon kikészítheti, mentálisan csak annyi hogy ha hajlamos vagy pszihés betegségekre ki tudja hozni. A könyvek meg a média csak felfújta a többit, 10 évig szívtam letenni elég nehéz volt, de semmi bajom nem lett tőle és se a munka se a tanulás rovására nem ment, max csak a pénztárcád súlyát csökkented vele de azt rendesen.


Hatása elég hosszan tart, mert ugye 4 nap még kiürül a szervezetből. Még ha nem is érzed biz az 4 napig ott van,

2011. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Herbalman köszi a választ.

am nem raktam rossz helyre,nekem az egyéb kérdésékbe mutatja.

2.válaszoló-beszéjjünk meg egy találkozót aztán majd én feldugom a seggedbe!

aki meg sose próbálta az minek ír ide...?

2011. febr. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!