Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ismeretlenek...

Mit tegyek, ha ismeretlenek hívogatnak?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egy ismeretlen szám hívását felvettem, aki válaszolt is, de közölte, hogy biztosan téves hívás.


Azóta rendszeresen hívnak ismeretlen számok(naponta 5-10 alkalommal), közülük egyik sem rejtett, de utánanéztem és a telefonkönyvben egyikük sem szerepelt. (Aki először hívott, az igen) Ezeket a hívásokat nem is veszem fel, mert 5-6 különböző számról érkeznek, és minden hívás előtt kiírja a telefon, hogy "Hívás átirányítva", illetve nem is hívnak fel rendesen, csak röviden megcsörgetnek(azért ahhoz épp elég hosszan, hogy fel tudnám venni, de nem várnak sokat) Félek, hogy valamilyen csalás áldozatává válhatok, ezért megfogadtam, hogy innentől nem veszek fel olyan hívást, melynek kezdeményezője nem szerepel a telefonkönyvben vagy a névlistámon, kivéve ha tudom hogy keresni fognak.


Ez a hívásátirányításos dolog egyébként is elég gyanús... Kivel fordult már elő ilyen eset? Mit lehet ilyenkor tenni? Egyáltalán, miért van ez? Feltételezem nem valós emberi hívások, hiszen havi 1-2 hívás mellett, melyet mindig az ismerőseimtől kapok, képtelenség hogy hirtelen 1 hétvégén kb 20-30 hívást kapjak, mind ismeretlen számról, mind átirányítva és mind ki van szedve a telefonkönyvből.


2011. febr. 13. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem már kétszer volt ilyen időszakom, de akkor épp valaki szerelmes volt belém és üldözött a szerelmével. Nálad ez nem lehetséges?


24/f

2011. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!