Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Telefonon hívogatnak.

Mit tegyek? Telefonon hívogatnak.

Figyelt kérdés
Rejtett számon egy fiú 14 éves elmondta hol lakik, hogy hívják és ugyanarról a telefonról egy csaj is hívogat és kérdezgeti hogy be van-e biztosítva a házunk és jönnek a maffiózók. A 14 éves cigány fiú azért hívogat, mert benn van a számom a telefonkönyvében.Nem mondtam meg hogy ki vagyok meg semmi, de a számukat már tudom. Akkor is hív ha nem veszem fel.
2010. aug. 14. 16:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem szólj a rendőrségnek ők kinyomozzák honnan hívogatnak és elintézik.Csak ez az egy lehetőséged van ha nem akarsz fenyegetett állapotba lenni.Sok szerencsét remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, bár nem ennyire súlyos dolgokat mondtak.

Nekem az bevált, hogy nem veszek föl soha magántelefonszámos hívást...

Egy idő után nem hívtak...

2010. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rendőrség csak tettlegesség esetén avatkozik közbe. Az jó megoldás, ha nem veszed fel, és/vagy lenyomod.

Magántelefonszám esetén én se veszem fel a telefont, sőt, újabban akkor sem, ha nem ismerem a számot, amit kiír. Eddig ugyanis minden esetben el akartak adni valamit, nekem meg az se hiányzik, nemhogy a zaklatás.

2010. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ikszdé xD ***** válasza:
Én nem tudom Magyarországon mi a helyzet, de nálunk, ha ilyen eset van mész a szolgáltatóhoz mint pl. vodafon, t-mobil vagy egyéb megmondod, hogy ez a szám zavargat és letiltják. Ami azt jelenti, hogy ő akárhányszor hív te azt nem kapod meg. Üdv: egy külföldi.
2010. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy kicsit el van tájolva mert azt mondja, hogy már Nyíregyházán járnak a maffiózók és jobb ha elbújunk. Tőlünk 500km-re van Nyíregyháza. 13/L
2010. aug. 14. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, engem is nívtak de egy idő után megunják. Ne foglalkozz vele.
2010. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemszabad ilyenekkel foglalkozni...

Te magad írtad meg miért kell elfelejteni őket:

"Tőlünk 500km-re van Nyíregyháza".

(Akkor nyugodtan keressenek)

Egyébként ők arra hajtanak hogy megrémülj.

2010. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!