Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diablo II. Hogy győzzem le...

Diablo II. Hogy győzzem le Durielt?

Figyelt kérdés

Varázslónőm van, de igazából minden kaszttal érdekelne a legyőzése, ugyanis tervezem hogy indítani fogok még Amazont és Orgyilkost.

És sehogy sem sikerül legyőzni..

Aki már győzte le, az hogy tette?:D


2011. febr. 13. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Fejlődsz sokat, aztán ütöd-rohansz-Hppoti-ütöd-rohansz.


Varázslónál egy persze ütés helyett varázslással értendő. 25 körül viszonylag egyszerűen lecsapható.

2011. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Мirkó ***** válasza:

Bérelj fel egy Paladint, maradj távol, és lődd szét :D Cold resistes, szal azzal ne próbálkozz. Az Amazonnal is kb. ugyanígy kell (remélem íjász amazont akarsz mert a másik 2 nagyon gyengus :P) az assassint annyira nem ismerem...


Summonos druidát indíts, az a tuti XD

2011. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

huh, de rég játszottam már vele :)


Ha jól emlékszem ő van Tal Rasha sírjában, a 2. felvonás végén. Én nekem a normál fokozaton sohasem volt gond legyőzni, Nightmareben meg Hellben már azért nehezebb volt. Sokszor úgy csináltam, hogy ahogy beléptem a sírba nyitottam egy teleport kaput, ütöttem rá párat, aztán vissza, és ugyanígy, amíg meg nem hal.

2011. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a válaszokat :)
2011. febr. 13. 15:57
 5/9 anonim válasza:

Mikró-nak üzenem hogy egyik karakter sem gyenge csak kell tudni hogyan játsz vele.


És egy tipp, ha már vettél egy kísérőt, a shift gomb lenyomása után nyomod meg a poti számát akkor az a kísérőd életét tölti :)


De jobb megoldás ha segítséget kérsz valakitől, és ketten átmentek rajta. A sorcival én is mindig megszenvedtem nála. Mivel a sorci távolságtartó tömegpusztító fegyver, ezért zárt helyen vannak problémák. :)

2011. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát sztem ha sorcival mész akkor inkább Infernot használj, meg vegyél sok "fagyállót".
2011. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Duriel nem az első Chapter végén a boss? Mind1 vegyél sok mérgező potit, és dobáld meg vele! meg persze jó varázslatok is kellenek ha olyan karakterrel vagy! Mert pl Orgyilkosnál nem sok értelmes támadó SKILL t láttam, inkább BUFFokat!
2012. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 diablopeti válasza:
Barbáral nem játszottam hellen de anyit mondok normallon meg nightmaren fél perc alatt lecsapon XD.ha barbáral vagy bármivel mész fejleszd a fagy resist-et nagyon hállás mert fog lefagyasztani ami tudjuk nagyon bosszantó főleg egy kezdő játékosnak
2013. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 diablopeti válasza:
Sry nem fog lefagy. XD
2013. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!