Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Semmi,egyszerűen nincs értelme:D
2009. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
semmi, egyél igyál, szaporodjál
2009. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek más. Van akinek a karrier, pénz, még mások inkább a családot mondanák.

Mindenkinek az, amiért úgy gondolja érdemes élni és küzdeni.

2009. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy megtanulj (jól) élni!
2009. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2009. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2009. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a kisfiam. Ezenkivul nem sok minden, vagyis amit miatta muszaj megtennem, tehat kuzdok.

De amugy nem sok minden az elet ertelme, igazabol semmi. Felesleges hogy valaki nagy szavakat irjon ide, mert az elet ertelme igazabol semmi!

Felesleges lepontozni is aki leirja az igazat.

Mert az ember kuzd, egyik problema jon a masik utan...stb es mi lesz a vege?

2009. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Az élet egy lehetőség.Arra hogy megtapasztaljuk milyen a földön élni.Azt nem tudom ki adja, vagy csak úgy magátol kapjuk,ebbe nem is folynék most bele.Megszületünk egy bizonyos helyre,bizonyos körülmények közé,valamilyen külső és belső tulajdonságokkal,adottságokkal(pl.tehetség).

Aztán nagyban befolyásolnak minket a szüleink és más emberek.Ha betöltjük a 18 évet, elvileg azt kezdünk az életünkel amit akarunk.Tudod mi a gáz?Hogy az első 18 évet tönkre is tehetik és mi nem tudunk semmit tenni,ez nagyon rossz.Nekem még 4 évig itthon kell szenvednem.Szóval 18 éves korod után azt csinálsz amit akarsz,szerintem mindenképpen olyan dologba kell belefogni amit örömmel tudunk csinálni, és így lehetünk boldogok.Úgy kell alakítani hogy ne kelljen sokmindent megbánnunk.Boldog életet neked és mindenkinek!(14/l)

2009. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeségnek hangzik, de én azt hallottam, amiben nagy az igazság, hogy egész életünkben az a célunk, hogy megtaláljuk a boldogságot.
2009. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az élet értelme a küzdés, a harc a fennmaradásért, a tökéletesedésért.
2009. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!