Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El vannak válva a szüleitek?

El vannak válva a szüleitek?

Figyelt kérdés

Nekem most válnak el..:(

és nagyon nehéz helyzetben vagyok.adtok tanácsokat?ti hogyan viseltétek el?nehéz volt?


2011. febr. 13. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,hány éves vagy?

Nekem 7 éve lesz,hogy elváltak,de nekem is nagyon nehéz volt,de én faterommal maradtam,de most már úgy vagyok,h jobb lenne muterral=)

Nah m1, annyit tudok tanácsolni,hogy legyél erős és ha olyan korban vagy,akkor dönthetsz arról, kivel szeretnél maradni...

16/L

2011. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor váltak el,amikor én másfél éves voltam. Kb. olyan 3-4 éves koromban rám jött az apahiány,és teljesen ki volta akadva,2 héten keresztül azt ecseteltem anyámnak,hogy apám miért nem hív fel,aztán jött az egész napos pityergésem, ezért anyám írt apám nevében egy képeslapot és,amikor én oviban voltam ő bedobta a postaládánkba,és amikor jöttünk haza és megnéztük,hogy jöttek-e levelek. És voila ott volt "apám" levele... akkor hiányzott utoljára. Amúgy képzelj bele,biztos jobb lesz így,hogy elválnak. Kevesebb lesz a veszekedés,és egy idő után mind a ketten sokkal nyugodtabb és kipihentebb lesz. Amúgy kinél maradsz?

L.15

2011. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

anyánál maradok..

14/L

2011. febr. 13. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:

5 éves koromban váltak el a szüleim.Szintén édesanyámnál maradtam.Apám eleve csak cigiért,pénzért és piáért járt hozzánk.Mióta anyum felvilágosította a dolgokról

értsd:megmondta neki, hogy ha nem érdeklem ne jöjjön ide, csak azért, hogy tőlünk kéregessen.Ráadásul gyerek tartást sem fizetett..szóval nem tudom miből gondolta, hogy nekünk olyan sok pénzünk van..na mindegy a lényeg, hogy azóta nem láttam.De így jobban belegondolva nem is akarok/akartam vele igazán találkozni.Először nehéz volt.Mostanra már hozzászoktam :)

2011. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 14 voltam, amikor a szüleim váltak... Elég csúnya válás volt. Elég nehezen viseltem nővéremmel és öcsémmel együtt. 4 év kellett ahhoz, hogy vegyek egy nagy levegőt, és felmenjek apuékhoz (bár erről ő is tehet, csinált nem túl szép dolgokat válás idején).

Tanácsként nem sokat tudok mondani, csak talán annyit, hogy amennyire lehet, próbálj meg kimaradni belőle...Ha van tesód, akkor fogjatok össze egymással, legalább ti ne veszekedjetek...Esetleg keress olyat, aki 100%osan megérti a helyzetedet. Nekem itt volt ugyan legjobb barátnőm, de ő mégsem tudta teljesen átérezni velem ezt, mert náluk soha egy hangos szó, soha egy veszekedés...

Sok erőt, és tudom, hogy nehéz, de fel a fejjel, amennyire lehet...

19/l

2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A macska fel van mászva a fára?
2011. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!