Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitörölték GYIKen a rekord...

Kitörölték GYIKen a rekord kérdést és az unatkozdát? :O

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 14:38
1 2
 1/11 M@x ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akk jól láttam:O
2011. febr. 11. 15:00
 3/11 M@x ***** válasza:
Miéééért?????
2011. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 M@x ***** válasza:
Miért kellett? Eddig semmi bajuk sem volt vele!:(
2011. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem tudom:S

csak mind2höz volt 1-2 válaszom és már nincs ott a megválaszoltak között:S

2011. febr. 11. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
b+:(( pedig azokon én is jelen voltam:D nem tom miért kell kitörölni úgy is fognak még olyan kérdést kiírni hogy :"Döntünk rekordot? összejön erre a kérdésre min. 1000 válasz??" szval szerintem semmi értelme nem volt annak hogy kitörölték a 2 legjobb kérdést:S
2011. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Hát igen kitörölték, és minden új próbálkozást kitörölnek, mert biztos nincs elég tárhelyük van mittudomén.

Pedig a humor kategóriában igazán elférhetett volna a dolog. Meg most 1-2 olyan kérdésbe nem haltak volna bele. Nyilván ha sok olyan lenne azt törölhetnék.


Persze az oldal nem erről szól, hogy ilyeneket csináljunk rajta, de az igazat megvallva így is van sok szórakozásból kiírt kérdés nagyon sok hülye válasszal amit nem törölnek, mert nem tudnak mindent figyelni.


Csináltunk egy fórumot, ami persze ugyan úgy nem örök életű, de mégis nagyobb a szabadság mint itt a gyakorikérdéseken.

Aki akar jöjjön és regisztráljon:

[link]


Teljes anonimitást persze ott nem lehet csinálni, de fórumnevet mindenki választhat magának bármilyet bármikor. :)

2011. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jó ötlet volt a fórum alapítás(:

megnéztem de ez már így nem olyan mint volt:/

sokkal kevesebben vagytok,nincs ott az a laza jófej csaj a valamilyenfőzelék nevű csaj meg az idős hölgyike:/

2011. febr. 15. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, te amúgy ki vagy? :D

Borsófőzi nem akart jönni hozzánk, pedig szóltam neki.

Az "idős" hölgy alatt kit értesz? :D

Mert ott van ő is, csak még nem írt nekünk, de ő egyébként is ritkán írt csak, amikor volt ideje. :)

2011. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ja boccs akkor nem szóltam:D

am egy rekord kérdés olvasó voltam:Dsokszor olvastalak titeket:)

2011. febr. 18. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!