Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtatnál az éghajla...

Hogyan változtatnál az éghajlaton és az időjáráson, ha lehetne?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakat eszközölném:

Lenne tavasz-nyár-ősz és tél, de:

A tél december közepétől január közepéig tartana, mert a jelenlegi tél hosszával van a legnagyobb bajom.

December elejétől hűlne az idő, adventkor, szép havas karácsony és szilveszter, kb vízkeresztig hó, aztán január közepétől, végétől tavaszodás május végéig. A nyár esetleg megállhatna egy maximum 26-28fokos csúcsban. Az esőket pedig minden éjjel 2 és 4 közöttre tenném. Napközben sosem lenne felhő. Az ősz is kellemes, napos és enyhe volna.


2011. febr. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyiban változtatnék, hogy ne legyen annyira szélsőséges az időjárás, és az évszakváltás. Értem ezalatt azt, hogy egyik nap még mínusz fokok vannak, havas táj, igazi tél, a következő nap meg már plusz 12, süt a nap és csicseregnek a madarak.

És, hogy minden évszak "normális" legyen, ne télen legyen tavasz, és nyáron ősz stb.

2011. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lenne a nyár: olyan mint görögben. Semmi felhő, max néha esne, mondjuk minden hónapban 3X, ebből 2X hajnalban, hogy reggelre jól felfrissüljön a levegő, de már meleg legyen.

Ősz: ne essen annyi eső, hanem inkább legyen kellemesen szeles az idő és nagyon szabályosan, fokozatosan hűljön le a levegő, ne pedig hirtelen.Legyen még elég napsütés is.

Tél: éppen Karácsonyra essen jó sok hó, utána pedig legyen minden nap ragyogó napfény, hogy ne legyek depressziós. A tél tartson január végéig.

Tavasz: Februárban hirtelen ugorjon fel a hőmérséklet, kapásból 20 fokra, süssön a nap minden nap és április elején már jöjjön is a nyár.

2011. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2 évszakos időjárás: tavasz és nyár. A tavasz lenne a csapadékosabb, a nyári idő a szárazabb
2011. febr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szubtrópusi éghajlatot csinálnék, nekem az lenne a tökéletes:)
2011. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!