Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért lehet, ti hogy...

Ez miért lehet, ti hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés

Belegondoltam, hogy mi lehet úgy igazán nyomasztó, mi lenne rám úgy igazán nagy hatásra egy filmben, történetben...

Arra jutottam, hogy számomra nyomasztó az, amikor, egy elhagyatott szoba közepén ül egy játékbaba xD Attól kiver a víz, ahogy belegondolok... Mondták már, hogy eszembe jutnak fura dolgok, és hogy mindég fura dolgokon töröm az eszem, de hát most mit csináljak, azt is kell valakinek... De azt a szobát ne csak úgy "szobának" képzeljétek el... Olyan homályos csendes szobának... Nyomasztó csend, és csak az a baba néz rád, te meg ott álsz xD Ezek + hange efektek és már tele a gatya xD Nekem ez ilyesztőbb, mint valami véres horror, mert az számomra csak undorító... 16/L


2011. febr. 8. 15:04
 1/2 A kérdező kommentje:
*hatással
2011. febr. 8. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, nem tudom.Nekem a hasbeszélő babáktól áll fel a szőr a hátamon.Azok nagyon ijesztőek.Pedig már 23 vagyok.
2011. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!