Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha rájössz,...

Mit lehet tenni ha rájössz, hogy a barátnőd meglop? Hogyan mondjam meg neki, hogy tudok róla?

Figyelt kérdés

17 éves leányzó vagyok és egyik hibám, hogy nagyon megbízom a " barátaimban" .., másodjára is barátnőmre bíztam a táskámat. Hiba volt. mostmár több mint 6ezer hiány van a félretett pénzemből. Mit lehet ilyenkor tenni? ( Csak suliban tudok vele találkozni személyesen, így elég nehézkes négyszemközt beszélnünk)


Hogy hozzam fel a témát? vagy egyátalán milyen hangnemben érdemes szólni? ( Sajna nem tudok túlzottan agresszív lenni és megfélemlíteni valakit ) Ezért is esik nehezemre az, hogy "nekiessek" a barátnőmnek, mert félek ezzel oda a barátságunknak,ha szóvá teszem


2009. febr. 9. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha velem csinálja meg én tuti azt tettem volna, h felhúzott egérfogó, patkányfogó vagy farkascsapda be a táskába és megkérem ,h fogja meg egy kicsit. Ha ordít akkor egyrészt le se tagadhatja és ha belenyúlt a patkányfogóba lopni sem fog egy darabig. Egyébként meg közölném vele, h ha jót akar akkor ne keressen többet és, h a barátságnak itt és most vége.
2009. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Szia, én a helyedben feláldoznék arra egy ezrest, hogy rajtakapdd! Írdd le az ezres számát és ha elveszi bizonyítani tudod, hogy az a tiéd. Ha szólsz az ofődnek ő biztos tud neked segíteni ebben és nem hinném, hogy csak úgy megúszná! Ne hagyd!
2009. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen, szóltam az o.főnek is.. ő azt mondja h beszéljek vele, és h szabjak ki neki egy határidőt a törlesztésre..


hehe ez az egérfogó XD ez tetszett :D:D

2009. febr. 9. 21:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen lopkodos, es hallottal rola mar ezt-azt, akkor nem fog megvaltozni, o ilyen!

De miert ne tudnad megszakitani vele a kapcsolatot, csak mert osztalytarsad? Ha megakarod, megtudod szakitani vele!

De jol vigyazz, nehogy otthonrol ekszerek es mas is eltunjon.

Hihetetlen, komolyan.

Szerintem ne baratkozzal mar vele, most tegedet is loposnak fognak am elkonyvelni masok, nem gondolod?!

2009. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az egér (patkány) fogónál van humánusabb is, UV festék, ezzel kell bekenni a pénzt és ha eltűnt akkor lehet UV lámpákkal vizsgálni a kezét, ha hozzányúlt rátapad a festék. Rendőrök szokták használni, biztos beszerezhető valahonnan.
2009. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!