Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetről szeretnék rendelni...

Internetről szeretnék rendelni, de mi van akkor, hogyha nem vagyok otthon, amikor szállítják?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, így szinte az egész napom kitölti az órákra járkálás (anya is dolgozik), viszont internetről szeretnék rendelni ajándékot. 2-5 napon belül szállítanának 8-17 óra között, nem tudom garantálni, hogy itthon leszek éppen amikor jön. Hogyha nem tudom átvenni a csomagot, hova tudok érte menni, lesz + költség?
2011. febr. 6. 15:32
 1/4 anonim válasza:
amikor rendeled asszem van egy olyan mező h megjegyzés: oda beírod h mikor vagy otthon általában és akkor hozzák. De a futár előtte felhív h otthon vagy-e. Ha nem veszed fel a telót akkor el se megy.
2011. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor elsőnek rendeltem, akkor nem hívott fel senki, sőt direkt írták, hogy nekem kell felhívni a futárt, hogy érdeklődjek, hogy mikor hozza. :D De köszi a tanácsot, igazad van, tényleg ott van a megjegyzés rész, el is felejtettem már. :D
2011. febr. 6. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
MINDIG a futár hív, ha ott van. Én a munkahelyemre szoktam rendelni, de van mostmár országosan olyan pont az Immedio, Relay (újságárul) üzletekbe lehet rendelni, ha se otthonra se a munkahelyedre nem tudod. De az ott van a lapon, ha ők benne vannak ebbe a hálózatba.
2011. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utóbbinál tényleg nem hívott senki. Vitamint rendeltem amúgy, szerencsére vizsgaidőszak miatt itthon voltam és 11 körül 1x csak csöngetett a futár hogy már itt van. Az emailban megadtáka futár számát, hogy én hívjam, hogyha érdeklődni szeretnék a pontos érkezésről. De hát mind1 lényeg hogy az rendben volt, remélem a mostaninál hívni is fognak, köszönöm a segítséget. :)
2011. febr. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!