Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mért csinálják...

Mit csináljak? Mért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Van vagy volt már nem is tudom 2 "legjobb barátnöm" az utobbi idöbe nem keresnek igazából már annyit se kérdeznek hogy mi van velem .mostanában nagyon joba lettek ök ketten

együtt mennek bulizni 7végente természetesen engem oda sem hivanak . nincs senki akivel tudnék lenni nekem csak ök voltak akikkel nap mint nap találkoztam nem tudom mért csinálják ezt..hagyam öket ne is kersem egyiket se? vagy mit csináljak?


2011. febr. 6. 13:17
 1/7 anonim válasza:
Nem vagyok éppenséggel gyakorlott ezen a téren, de én azt mondanám hogy beszéljétek meg miért romlott meg a kapcsolat.
2011. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
velem is ez volt. a legjobb barátnőm másik lánnyal kezdett el barátkozni, de már olyan szinten, hogy engem teljesen kihagytak mindenből. én hagytam őket, úgy voltam vele majd eldönti mit akar. a végén viszont otthagyta a csajt és 'visszajött hozzám'. de ez több hónapig tartott. nem tudom, hogy neked mi lenne a legjobb, lehet hogy neked pont azt kéne csinálnod hogy keresed a társaságukat :/
2011. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma is irtam neki de semmi válasz..és szinte már ugy jönn le az egész hogy én vagyok a hibás pedig nem tudom mit csinálhattam..:/ annyira rossz..:'(
2011. febr. 6. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

13:24

velem is ez volt teljesen a helyzet. mikor hívtam akkor volt hogy belement hogy találkozzunk, persze másnap lemondta hogy a másik lánnyal megy el ide-oda. msn-en is ugyan ez volt mint neked. ha végképp nem bírod, akkor próbálj meg valahogy becsatlakozni hozzájuk.

2011. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most is irtam nekei msn en és dirket nem ir vissza és egyböl kiirta a másik csaj nevét szivekkel meg h vele sétálni..
2011. febr. 6. 13:38
 6/7 A kérdező kommentje:

meg azt várja el hogy Én kérjek töle bocsánatot a semmiért

és igen velem is pont ez volt multhéten nagy nehezen találkozott velem azóta semmi..

2011. febr. 6. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:

13:24

hát nagyon sajnálom.. :/ de hidd el, ha tényleg jó barátnők vagytok akkor egy idő után vissza fog menni hozzád. (megint mondom, csak hogy bíztassalak), nekem is ez volt és vissza jött a legjobb barátnőm :D

2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!