Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha a szekrénye...

Mire gondolnál, ha a szekrényedből olyan ruha bukkanna elő, amit életedben soha nem láttál? !

Figyelt kérdés
Mert velem ez történt... tegnap este fürdés után törölközőbe csavarva akartam kivenni egy tiszta hálóinget a szekrényemből... a már megszokott cuccaim közül elővettem egy hosszú, kék színű, kacsás hímzett, de ez most nem is lényeges, hálóinget... Soha életemben nem láttam! A szekrényemben senki nem szokott turkálni, vagy ilyesmi... férjemmel csak néztünk egymásra értetlenül... anyósom, igaz, itt aludt szilveszterkor, de még én adtam neki hálóruhát, mert elfelejtett hozni magával... ráadásul nem is az ő mérete, tuti, nem az övé. Értetlenül állok a dolog előtt...
2009. febr. 9. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan, mikor egy váza, ami kb. két kilót nyomott, úgy esett a szoba közepére, s tört el, hogy az a szekrény tetején volt előtte, de teljesen középtájon... Mintha valaki szándékosan lelökte volna. Volt, mikor éjjel kimentem inni egy pohár tejet, és a bejárati ajtóban mozgott a lakáskulcs, vagyis a kulcstartó... éjjel 3-kor... durva.
2009. febr. 9. 21:05
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned, nálunk is sok érdekes eset történt. A halottak már nem bántanak és a szellemek sem. Az élőktől kell félteni. Lehet, hogy valamelyik rokonod visszajár megnézni, hogy minden rendben van e veled! Az én nagymamám is visszanézett többször, ill. a múlt héten mesélte az egyik barátom, hogy az Édesapja jött megnézni, hogy jól van e, a kutyája vette észre. Ezek szerintem kedves dolgok, nem kell megrémülni tőlük!
2009. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van egy 10 hónapos kisfiam... talán Anyukám jár vissza megnézni Őt. Ebben a lakásban éltünk Anyukámmal ketten... 2001 októberében hunyt el 38 évesen.
2009. febr. 10. 10:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Helló! A férjem ilyen dolgokkal foglalkozik vagyis időutazás, ezotéria, szellemvilág, gyógyítás, és még sorolhatnám:-))Nem furcsa eset ami veled történt nálunk mindennapos. Ha nagyon zavar kérj védelmet a házra. Az én férjemet állandóan megkeresik az elhunyt lelkek de csak a jók! Mivel levédte a házunkat mert a kisfiamba (2 éves) is megvan az a képesség és állandóan sírógörcsei voltak éjszaka. A férjem nagyon sokszor megnézte hogy a kisfia mit lát amikor rátör a frász és még a tükörbe sem mer nézni,hát nem szép látvány volt mert mindenki máshogy látja az a lelket vagyis a kisfiam úgy látta ahogy meghalt, betört fejjel véresen meg hasonló. Na mindegy fordulj természetgyógyászhoz ha nem ismersz olyan embert tudok ajánlani. Nem minden szellem jó!! És hogy az elején ilyen kedves meg minden lehet csak szoktat a jelenlétéhez és majd amikor megszoktad akkor csinálja a bajokat gonoszságokat hidd el nem vesztesz semmit ha természetgyógyászhoz fordulsz csak nyugodtabb lesz az otthonod és kellemesebb .
2009. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!