Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha a szekrénye...

Mire gondolnál, ha a szekrényedből olyan ruha bukkanna elő, amit életedben soha nem láttál? !

Figyelt kérdés
Mert velem ez történt... tegnap este fürdés után törölközőbe csavarva akartam kivenni egy tiszta hálóinget a szekrényemből... a már megszokott cuccaim közül elővettem egy hosszú, kék színű, kacsás hímzett, de ez most nem is lényeges, hálóinget... Soha életemben nem láttam! A szekrényemben senki nem szokott turkálni, vagy ilyesmi... férjemmel csak néztünk egymásra értetlenül... anyósom, igaz, itt aludt szilveszterkor, de még én adtam neki hálóruhát, mert elfelejtett hozni magával... ráadásul nem is az ő mérete, tuti, nem az övé. Értetlenül állok a dolog előtt...
2009. febr. 9. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem történne meg, csak meggyőzne arról, hogy az igazság odaát van!
2009. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja... de most komolyan, vannak illetve voltak már itthon hasonló furcsaságok...
2009. febr. 9. 11:53
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
szerintem csak elfelejtetted
2009. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
És te mire gondolnál, ha egy hónapja eltemetett nagyapádnak jönne egy telefon, miszerint az általa tegnap rendelt búzát és kukoricát holnap délelőtt szállítanák a címedre?
2009. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a ruhát sosem. Most komoly, harmadik válaszoló, amit írtál? Mert az még durvább, amit én írtam.
2009. febr. 9. 12:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer kivettem egy felsőt a szekrényemből és vele együtt kiesett egy idegen női bugyi. azonnal neki szegeztem a férjemnek a kérdést, hogy tud e róla valamit, mert nem az enyém, esetleg tudja e hogy kié. ő persze tagadta, hogy köze lenne hozzá, én meg napokig duzzogtam. aztán jött a barátnőm és kérdezte, nem lehet e hogy a felsővel együtt, amit kölcsönkért és visszahozott, egy csipkebugyit is elhozott, mert égre földre keresi és otthon nem találja. hát igy került hozzánk az idegen bugyi.
2009. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs rá más magyarázat akkor valószinű hogy ez a ruha térugás miatt került oda.Nagyapám mesélt erről a dologról és nekem is volt szerencsém átélni egy ilyen esetet.Én se igazán hittem az ilyen dologkba de a saját esetem óta........A nagyapám igaz 65 éves de 40 évig szemorvos volt tehát nem buta ember.Neki van pár érdekes fotólya is.............
2009. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok.milyen furcsaságok történtek még veled ill. otthonodban?
2009. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
meglepődnék, de ha jól néz ki, örülnék neki.
2009. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
12:34- es vagyok és ez komolyan megtörtént! Édesanyám rá a tanú!
2009. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!