Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki angyalt?

Látott már valaki angyalt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sokan buta kérdésnek tartják,de kiváncsi lennék,hogy tapasztalt-e már valaki ilyesféle dolgot :)
2009. febr. 8. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Minden nap látok. A nővéremet, az édesanyámat, és a páromat. Ők az én őrangyalkáim is egyben :D

De nem tartozik a kérdéshez, minden nap látok ördögöt is az apámat... :(

2009. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
igen!Láttam anyukámat halála után pár hónappal
2009. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

21:49

Kérlek mondd el, hogy láttad anyukádat, és mennyivel a halála után !

köszönöm

2009. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
utolsó válaszoló!Deréktól fölfelé láttam és kb 4-5.. hónap után nemtom már pontosan.Miért??
2009. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

csak mert azt hallottam, kb 1/2 év múlva elbúcsúznak.

a kutyám is furcsán viselkedett egy rokon halála után ennyivel.

2009. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat,majd ha valaki visszatéved ehez a kérdéshez,leírhatja,hogy milyen volt az az angyal,akit látott :D
2009. febr. 19. 17:44
 17/19 anonim válasza:

uristeen-.-.....

legalább normális válaszokat adnátok..nemilyet h az anyukáám meg a kutyám meg stb..


én láttam ár angyaalt!!!! mais:)

nem minden embernek jelennek meg..wannak az angyaloknaak kiválasztottaik...és van olyanis aki kiválasztott,csak nemtudja magárool:) de egyszeer ráfog jönni hogy őőis az..akik kibálasztotk,attol h még nem jelent meg neki az angyal,attol még vigyáz ráá:)


Szaal léteznek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De nem mindenki lája öket!!!:)

2011. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

én tudtom szerint még nem láttam...de hallottam pár szorit ami igaz volt :) elmesélem :)


szóval az egyik úgy volt hogy adventisták jártak osztogatták a könyveket és egyszer az egyik adventista becsengetett egy családhoz és egy kislány nyitott neki ajtót majd anyukája is odajött és nagylelkűen behívták őt a lakásba adott könyvet nekik majd elment...pár hónap múlva újból ugyanahoz a lakáshoz ment ugyancsak könyvet osztogatni és ugyanúgy mint először a kislány nyitott ajtót és hirtelen azt kérdezte a férfitől:és az a másik fehér ruhás bácsi hol van aki a múltkor veled volt?A férfi elcsodálkozott és azt mondta:múltkor is egyedül voltam...A kislány láthatta csak az angyalt :)

2011. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

a másik pedig valahogy igy hangzott:


1 kisvárosban egyszer egy postás becsengetett valakihez és valamilyen csomagot adott át neki majd valamit mondott az ott lakónak...másnap a lakos mindenkitől kérdezte hogy ki az a postás...kiderült hogy az a postás mégcsak nem is létezett mármint nem született meg senki nem tudott semmit róla nem látta soha senki csak aznap az a bizonyos lakos furák ezek a történetek de igazak :)

2011. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!