Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látott már valaki angyalt?

Látott már valaki angyalt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sokan buta kérdésnek tartják,de kiváncsi lennék,hogy tapasztalt-e már valaki ilyesféle dolgot :)
2009. febr. 8. 22:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Boccs,irtó bénán írtam ki a kérdést,csak közben máshova is figyeltem,bocsánat,de azért értitek :S, REMÉLEM
2009. febr. 8. 22:38
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
igen
2009. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

de az én történetem énrám tartozik, nem másra!

erről ennyit.

nem akarlak meggyőzni, tudom, amit tudok .

2009. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjak azok akik visszetertek a halalbol..vagyis,akik meghaltak par percre de vissza tertek az azok allitolag angyalokkal is talalkoztak.Nem tudom en nem tapasztaltam soha.
2009. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, az Anyukám egy igazi angyal :)
2009. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
én angyalokkal vagyok körülvéve
2009. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Az én angyalom a kutyusom. Kisegített a depresszióból, ha elsírom magam, akkor azonnal ugrik az ölembe és össze-vissza nyalgogat hogy hagyjam abba, mindig megnevettet, mert egy kis bohóc, ha beteg vagyok nem tágít mellőlem... Igazi kis rosszcsont, de minden nap mondom neki, hogy "én kis angyalkám".
2009. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, en sajat magamat minden reggel a tukorben!:)))
2009. febr. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
a srác aki tetszik, ő az:D de télleg:D ilyen eszméletlenül helyes nem lehet egy ember:D
2009. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
73%
Én ismertem a szerelmemet, tavaly nyáron meghalt 17évesen, édesanyám azt mondta akikfiatalon halnak meg, azok anygalok és azért éltek h megmutassák a fontos dolgokat az életben. persze mindeki azt gondol amit akar én nem vagyok túl vallásos ember sőt szinte egyáltaqlán nem de tudom h ő angyal volt.
2009. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!