Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok-e anyósotok, vagy...

Szoktatok-e anyósotok, vagy apósotok előtt meztelenül muatakozni. És ők szoktak-e előttetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
otthon a barátnőmmel meztelenül élünk, fordult már elő olyan, hogy a szülei feljöttek hozzánk és mivel volt kulcsuk bejöttek a lakásba ás meztelenül láttak bennünket és nem történt semmi tragédia.
2011. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szoktam meztelenül lenni az após előtt ,főleg nyáron.Valamikor ő is levetkőzik,csak az hoz zavarba ilyenkor ha merevedése van.
2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kizárt, soha!!! NEM!!! Ez beteg dolog lenne, hiszen egy egészséges elméjű emberben van szemérmesség, és igényesség! Most komolyan... Ki kíváncsi a saját anyósa, apósa nemiszervére. Miért, te szoktál, kedves kérdező?! Szerintem nem egy egészséges dolog, ugyanis félreérthető szituációk (nemi izgalom) is adódhatnak azoknál, akiben megvan az a hajlam, hogy a puska csövét is megb.sznák... Akiknél meg csupán megszokás, azoknál is beteg dolog, ha az após, és az anyós nemiszervével szembesülnek a lakás minden szegletében. No meg, ha a az én párom "gyönyörködne" így az apámban, anyámban, akkor félrevonulnék vele, hogy közöljem, hogy ez természetellenes, szemérmetlen dolog. Az, hogy egy hapsi félmesztelenre vetkőzik az természete, de ha egy nő vetkőzik félmeztelenre és a mellei virítanának a szemembe, az már nem oké... De ha mindkettő anyaszült mesztelenül lézeng, plusz a család többi tagja is, az gáz...Nálunk az ilyen nem szokás!!! Sőt, ilyenről nem is hallottam eddig.
2016. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!