Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meghal valaki és utána...

Ha meghal valaki és utána felboncolják megvizsgálnák "nőgyógyászatilag" is?

Figyelt kérdés
Nem kell félre érteni, nem meghalni akarok vagy ilyesmi, csak régóta érdekel ez a dolog, hogy ha valaki öngyilkos lesz, akkor utána vajon megvizsgálják úgy is? Még egyszer mondom, nem kell félreértelmezni, csak nem találtam rá választ sehol, és ha megkérdezném anyáékat biztos félreértenék. Barátaim meg valószínűleg nem tudnának válaszolni.
2011. jan. 28. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2011. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudják hogy miben hal meg az ember akkor igen de ha valaki öngyilkos lesz akkor nem esetleg csak akkor ha valami folytán tudni akarják volt e a szervezetében valami szer.
2011. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy ha valakit megerőszakolnak és megölik azt biztos alaposan megvizsgálják a DNS miatt
2011. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

öngyilkosság esetén nem,de ha áldozat lett,mert valaki megölte,akkor igen,főleg,ha kiderül hogy izélt is vele előtte v. utána....hmmm,így csak "onnan" vehetnek mintát,hogy a tetteshez eljussanak.

A filmekben legalábbis így van..........

2011. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen meg, mert lehet, hogy az öngyilkossága előtt megerőszakolták, ezért ezt ki kell zárniuk.
2011. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, de én biztos beleírnám a végrendeletembe hogy engem ne boncolgassanak hanem hamvasszanak el és hagyjanak békén -.-
2011. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kit öltél meg?
2011. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem öltem meg senkit.
2011. jan. 28. 22:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak magamat fogom.
2011. jan. 29. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!