Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon amikor rámegyek az...

Facebookon amikor rámegyek az adatlapomra és baloldalt ottvannak az ismerősök, azt véletlenszerűen hozza ki vagy aki éppen akkor látogatott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:57
 1/9 haggyámán ***** válasza:
36%
Véletlenül.
2011. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

véletlen.


mondjuk én azt figyeltem h nekem mindig fennvan ott az a srác akinek sokszor nézem az adatlapját..:S:S

2011. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pont ugyanez van velem is:DDD
2011. jan. 27. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok... akkor ezt sztem ne híreszteljük... majd megkérem húgomat hogy nézze meg ő külsős szemmel hogy kik ugaranak fel az ismerőseimnél és akkor tudok tuti mondani...


Hát ha az ő facebookján rámegyek az én adatlapomra akkor a gyerek a 2. helyen van...:S


Meg azt nézem hogy akikkel főként interaktolok azok vannak ott, de van 1-2 akivel egyáltalán nem már évek óta... lehet h ők kattintanak rám?

2011. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én már megfigyeltem, hogy nem véletlen...
2011. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

egy ismerősömnél egy valaki MINDIG ott van a főoldalon a barátoknál...

gondolom vele érintkezik leggyakrabban... nem tudom. de ez biztos nem véletlen :)

2011. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
egy ismerősömnél próbálgattam ezt: frissitgettem az oldalt, és a 10-ből 5-7 ismerőse mindig ott volt a profiloldalon. hangsúlyozom kivétel nélkül...
2011. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo vagyok.


Tesztelgettem.


Nekem frissitesnel mindig ugyanaz a 10 ember volt ott 4 sorrendben, azaz 4. Frissitesre ugyanoda kerultek vissza mint ahol eloszor voltak. Gondolom igy van megirva a program.


Bnommel lepegettunk meg egymas profiljara. Amikor o lepett az enyemre akkor utana belepem es o is megjelent az en adatlapomon oldalt.


Vkszknt forditva amikor en leptem az overe es o lepett be en nem kerultem ki.


Ez alapjan arra jutotzunk h kell egy bizonyos interakcio vagy az h sokszor nezzunk ra a masik adatlapjara nem tudom hannyal szamol 10 vagy tobb mert en par alatt nem kerultem ki az overe.


Majd ha lesz meg idom akkor teszteletem.


Jah es mas van kirakva ha az en profilommal nezek az overe es mas amikor o a sajatjat nezi.

2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen, nálam is ez a helyzet.

Néhány emberrel (3-4) napi kapcsolatban vagyok facebookon, ők ott is vannak következetesen mindig. A többiek cserélődnek, de én is azt hallottam, hogy azok vannak ott, akik bizonyos szám fölött néznek, kattolnak.

Van egy srác, akinek sokat néztem az adatlapját, aztán odakerültem hozzá előre, pedig 500 valahány ismerőse van. Később ő is odakerült hozzám, mostmár csak azt nem tudom, hogy azért, mert én sokat néztem és előrehozza, hogy ne kelljen keresni vagy azért, mert ő is néz engem?

2011. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!