Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jobb falun élni mint...

Miért jobb falun élni mint városban? érveket kéne felsorakoztatni egy fogalmazáshoz. Sajnos én városi vagyok és még sose jártam faluba.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 17:38
 1/4 Morozov ***** válasza:
Nem hallod annyira a szomszédokat és nem érzed ha a szomszéd dohányzik az erkélyen,van saját udvarod,jobb a levegő.
2011. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:
Csendesebb, nyugodtabb, nem akarnak minden második utcasarkon kirabolni/megerőszakolni/elütni.
2011. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én imádok itt élni, ez egy község, mi pont a gát mellett lakunk ahonnan csak pár 100 méter az erdő. MInden évszakban csodálatos, nagyon sokat vagyok kint, a kutyáimat futtatom, horgászom a kis csatornában, futok. Isteni a levegő, ismered az embereket. Én ezért szeretek itt lakni. Kertes ház mindig jobb mint egy lakás, főleg ha szereted az állatokat.
2011. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Faluban nagyobb az összetartás, több emberben megbízhatsz, könnyebb falun a földműveléssel foglalkozni...igaz kórház, nagyobb üzletek a városba érhetők el...

(nem ide tartozik, de megosztom...véleményem szerint falun élni sokkal nyugodtabb, sokkal szabadabb...sajnos jelenleg városban lakom, de alig várom, hogy kiköltözhessek falura:)

2011. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!