Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


plíz olvassatok


:DD


2011. jan. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a design nem rossz, de csak 3 sort bírtam elolvasni.. bocs, az ilyen tiniszerelemes cukormázra nem vagyok kíváncsi, sőt... XD
2011. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:

Az elején pár bejegyzés gyakorlatilag olvashatatlan a betűszín miatt. A dizájn tényleg jó, bár mintha már láttam volna már máshol is? /Ez netán egy sablon?/

Kicsit kötözködésképp: túl sok a "...", használhatnál belőle kevesebbet. Nem muszáj 4-5 soros mondatokat írni, néha elég, ha vagy vesszővel, vagy szimplán ponttal tagolod őket. A bevezetés-tárgyalás-befejezés dolgot meg se említem, ilyet még úgy se láttam _egyetlen egy_ tiniblogban se. /Titeket már nem tanítanak erre nyelvtanórán?/

A helyesírás néhol khm.. érdekes.

Nem akarlak teljesen lehúzni, de a blogokkal kapcsolatban szőrösszívű vagyok. És senki se mondja, hogy "csináljak jobbat", nem fogok.


Ui.: Kitetted pár barátnődet, és a testvéred is, de magadat és a szerelmed nem, ez egy kicsit furcsa.

2011. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azok a betűszínek tényleg olvashatatlanná teszik. Nem feltétlenül akkor jó egy blog, ha túl csicsás.
2011. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem miért nem adja ki???

soha semmit nem láthatok :(

2011. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haggyámán ***** válasza:
Nekem se jön be, a legvalószínűbb, hogy törölte.
2011. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!