Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mertek? - Vagy féltek? Sosem...

Mertek? - Vagy féltek? Sosem volt gyakorikerdesek közönségtalálkozó! Ha lenne?

Figyelt kérdés

Itt újra felteheted a sosem hallott kérdéseidet mint pl. "Hogy szólítsam meg?" vagy "Nem használtunk gumit, lehetek terhes?" és hasonló jók! Végre szájkarate helyett bizonyíthatsz azoknak a kérdezőknek akik jól átvertek (pl. gyík), vagy barátian sörözhetsz azzal aki jó tanácsot adott.


Február6. péntek 18.00, Moszkva Tér Trombitás Gösserező


2009. febr. 2. 13:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne ilyen, eljönnétek? - ez csak teszt...
2009. febr. 2. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Boldogan! (nagy ötlet)
2009. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek abban a megyében lenne ahonnan ír és nem kellene fél napot utazgatni Pl. Pestre, biztosan elmennék, de a külföldiekkel mi lenne? Nem hiszem, hogy pl. Londonból, vagy Nancyból csak úgy pakolnának és jönnének! Szóval elviekben lehet róla szó, de gyakorlatilag kivitelezhetetlen, már csak a rengeteg külföldről író miatt is!
2009. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, ez oké:D Na de aki megteheti? Vagyis országhatáron belül lesz az adott időpontban. Aki messzebb lakik.... azoknak az egészségére megiszunk ey-egy sört:D
2009. febr. 2. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg még nem mennék el,ugyanis nemrég óta vagyok itt fönn,(2-3napja) és azt szűrtem le,hogy itt az anonymitás az egyik legfontosabb.Hiszen a kérdések nagy részét szemtől szemben,vagy már névvel és adatokkal sem mernék feltenni.Némelyik ugyanis elég ciki!Névtelenül,sokkal több mindent mer az emberek többsége.
2009. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yuda ***** válasza:
100%
Érdekelne,de inkább hétvégén-de tudom,mindenkinek úgysem lehetne kedvezni.
2009. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igyatok az én egészségemre is, mert messze lakom BP.-től. Viszont 21-én megyek fel! Akkor lehet róla szó!
2009. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy be néznék de akkor megszünik az anonimitásom azaz a nevemhez arc is kapcsolódna és ez azért elbétortalanit(hat) embereket.
2009. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én is mennék,jó ötlet xd
2009. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy elmennék.Egyrészt mert rohadt messze van,másrészt meg tuti felismernének a kérdéseim alapján XD De az ötlet jó :)
2009. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!