Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Szerintetek...

Mit szóltok ehhez? Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 16. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az az igazság ami le van írva!F@szom ki van már velük...takarodjanak vissza Indiába!!
2011. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vlh úgy.. Már egy szórakozó helyre se lehet elmenni :S:(
2011. jan. 16. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy igaz ahogy van. Képesek rá. KI KÉNE IRTANI AZ ÖSSZESET!!!!!!!!
2011. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindíg balhéznak!Mindíg csinálnak vmi megdöbbentőt,és még csodálkoznak hogy sokan lenézik őket,meg nekik ál fejjeb...mindíg jön a kérdés:miért,mert cigány vagyok?Nem b@szki hanem azért mert nem tudtok viselkedni!!A kurv@ anyjukat!
2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem egy hülye elindította ezt az egész pletykát és nem lehet megállítani a lavinát.


Több szemtanú is mondta h nem volt késelés!!!! Ha volt akkor se biztos h cigányok voltak.

Ha mégis, akkor az majd kiderül.


A kurucinfo-t meg betiltanám.

2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lány létemre gyűlölöm őket, biztosan van oka...
2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt különösebb bajom a cigányokkal,de most már f*szom tele van azzal,hogy kedvükre irtják a Magyarokat.

Kikell írtani az összeset.Egyik országban sem tűrik meg őket,még szerintem Romániában sem.Tenni kéne valamit,mert ez nem igaz,hogy az ember lánya elmegy egy buliba és halottas zsákban távozik.

2011. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!