Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeshet-e, vagy megesett-e...

Megeshet-e, vagy megesett-e már New Yorkban, hogy valaki kidobott egy nehéz tárgyat egy felhőkarcolóból, és az agyonütött valakit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az ilyesmi ott szigurúan tilos hatóságilag, ha logikusan gondolkodsz. úgyhogy nem nagyon...
2009. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tiltja a törvény, de attól még én el tudom képzelni...
2009. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
NY-ban nem tudom, de Chicagoban ezelőtt 4-5 évvel volt egy ilyesmi baleset: a 41. emeleten levállt egy fémdarab az ablakkeretkből és agyonütött egy nőt. Egyébként Illinoisban hivatalból gyilkossági kísérletnek minősül ha bármit kidobsz a 3. emeletnél magasabbról.
2009. febr. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
viszont volt olyan,hogy nő ablak tisztításnál kiesett és a kormével akart kapaszkodni oylan erősen,hogy a csík ott maradt a falon
2009. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehez felhőkarcoló, ha a tizedikről ledobsz egy 1,5 cm átmérőjű csapágygolyót ugyanúgy halálos sebesülést okozhat.
2009. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!