Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitség! Sürgősen tanács...

Segitség! Sürgősen tanács kéne hogyan kerüljek be a "menők" közé!?

Figyelt kérdés

Nálunk az egész iskola felbomlik két részre a menőkre és azokra akik nem azok, hát én most a kettő között ingázom és itt nem a menő cuccokról van szó hanem arró hogy ha odamegyek beszélgetni "hozzájuk" akkor nincs kivel és nincs miröl beszélnem (bár ez a helyzet elég bonyolult) és tökre zavarba jövök aztán elmegyek.! mit tegyek??

Sürgős!!!


2011. jan. 12. 20:10
 1/7 szamóca. ***** válasza:
nahát ha ott nincs kivel meg miről beszélned akkor kegyetlen unalmas élet várna rád közöttük
2011. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morfologus ***** válasza:

Próbálj a középpontba kerülni, vagy vmi hülyeséget, merészséget csinálni, beszólások a "nem menőknek", tanároknak, a kinézet is számít még ha azt mondod hogy nem...mindennek ára

beszélgetni meg szerintem mindenkivel lehet ugyan arról, ha fiú vagy akkor: nők, sport, autók, bulik, pénz, munka vagy közös baromságok

2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem és kösz a segitséget de ami ott van az bonyolult...

:(

2011. jan. 13. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, ha nincs bátorságod önmagad lenni, sose lesz belőled senki.
2011. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán hány éves vagy?

lány vagy fiú?

kevés infó

2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy baromságot csinálsz, de ha ez a szíved vágya, lesd meg, hogy mitől menők és utánozd.
2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az utánzás majmos (és fiú vagyok) de ez arról szól hogy suli után odamész mondjuk akárkihez mert általában együtt "vannak" néhányan főleg az én osztályomból na szóval én odamentem de egyszerűen...

nem volt kivel miről beszélnem és úgy néztek rám hogy...

2011. jan. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!