Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érhet egy...

Fanatic kérdése:

Szerintetek mennyit érhet egy kb 15-20 éves,35-40 cm magas, teljes egészében kézzel készített, fa Eiffel-torony?

Figyelt kérdés

Nem szándékozom eladni, csak kíváncsi lennék, hogy szerintetek mennyit érhet egy kb 15-20 éves,35-40 cm magas, teljes egészében kézzel készített, fa Eiffel-torony? A napokban teljesen fel lett újítva. Apró részletekig ki van dolgozva. Vélemények?

[link] erről lenne szó


2011. jan. 12. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Wow! Atyám,ez gyönyörű! Te készítetted? (sajnálom,nem tudom mennyit érhet,de biztos sokat,hisz nagyon szép!)
2011. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm készítette. Vagyis eredetileg a keresztapja, csak azóta csúnyán megrongálódott és ő restaurálta, ha lehet így mondani. Aztán kitaláltuk, hogy meg kéne tudni, mennyit érhet. Elég nagy Párizs fanatikus :D az ő nevében is köszi :D
2011. jan. 14. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
hú ez nagyon szép!én 20 000-ig adnák érte de ne irj emalit hogy eladod nekem mert nem veszem meg!!!
2011. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyugi, nem írok :D, mondtam h nem szándékozunk eladni :), azért köszi a véleményt! :D
2011. jan. 16. 11:18
 5/6 anonim válasza:

Sokat ér bátran kérd meg az árát.De azt ajánlom hogy ne magyarországon add el hanem inkább kovácsolj szerencsét a külföldi webárúházaknál.Ingyen regelhetsz és árúlhatod a dolgaidat .Ezek közül ajánlani tudnám a következő oldalakat

1 Etzy.com

2 ArtFire.com

2011. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkésve, de köszönöm a választ! :)
2012. aug. 18. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!